آموزش کاشت مو در تهران توسط دکتر حمیدرضا خراسانی – کلینیک هلیا

همانطور که قبلا گفتیم، باید موهایتان را ببندید و اجازه ندهید با پیرسینگ شما در تماس باشند. اما همانطور که گفتیم این کار جزو عملهای زیبایی است . نکته دیگری که نباید فراموش کنید، این است که پیش از سوراخ کردن گوش کودکتان، او را حتما نزد پزشک ببرید و از او راهنمایی های لازم را بگیرید. به خاطر داشته باشید که محلول آب نمک قوی یا نمک ید دار، باعث سوزش می شود و نباید برای تمیز کردن پیرسینگ بینی استفاده شود.

شما نباید در استخر شنا کنید زیرا ممکن است پر از باکتری باشد و حتی ممکن است عفونت موجود بدتر شود. برای آنکه درد پیرسینگ بینی را به حداقل برسانید، باید یک متخصص پیرسینگ باتجربه را انتخاب کنید. این کار باعث افزایش سرعت بهبودی میشود و خطر عفونت را کاهش میدهد. قسمت لاله درد آن چنانی نداشته و به سرعت خوب میشود اما پیرسینگ بخش غضروفی گوش با درد بیشتری همراه بوده و دیرتر از لاله گوش نیز خوب خواهد شد. سپس جواهرات مختلف هم چون حلقه، زنجیز و سنگ ها از سوراخ ایجاد شده عبور داده خواهد شد. در این روش بافت نرم داخل زبان به روشهای متفاوت سوراخ شده و یک میله تزیینی از آن عبور داده میشود.

مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات ارائه می دهیم. در سایت بدلیجاتی نسب، ارزانترین پیرسینگ ها، با بالاترین کیفیت، ارائه شده است. در این مقالهی وب سایت کلینیک ره یا، ما قصد داریم تا به شما همهچیز را دربارهی کاشت مو به روش BHT و نکات مهم آن توضیح دهیم. یکی از عوارض جراحی کاشت مو ورم کردن قسمت کاشت پس از جراحی است.

اما سوراخ کردن غضروف کمی سخت بوده . سطح کمی تراشیده شده و سپس با کمک چسب مخصوص، زیورآلاتی چون نگین به دندان میچسبد. از جمله خطرات این نوع پیرسینگ میتوان به شکستن دندان در حین سوراخ کردن یا وارد آمدن صدمات جدی به دندان و لثه اشاره کرد. از جمله عوارض پیرسینگ گوش میتوان به درد، قرمزی، تورم، سوزش، خارش، بروز حساسیت پوستی و ترشحات اشاره کرد. برای پیرسینگ هاي بدون سوراخ میتوان از انواع حلقه ها استفاده کرد.

اگر تراکم در قسمت بانک مو مناسب باشد، با برداشتن گرافتهای مورد نیاز میتوان به راحتی عمل کاشت مو را انجام داد و زمان کمتری توسط پزشک برای برداشت مو صرف میشود. دستگاه Super FUE plus شامل ۲۳ دستگاه تمام اتوماتیک است و استفاده از این دستگاه کاشت مو در کلینیک رویان سلامت تحول عظیمی در کاشت مو ایجاد کرده است. شاید به نظر برخی افراد این کار آنچنان هم خطرناک نباشد اما فراموش نکنید که شما بخشی از سطح دندان که شامل مینای دندان و در اصل سد محافظتی آن است را تراشیدهاید.

سوراخ کردن زبان بسیار حساس و خطرناک است و معمولا عوارض جانبی زیادی به همراه دارد. به علاوه احتمال ابتلا به بیماریهای عفونی مثل هپاتیت B، هپاتیت C و عفونت آنژین لودویگ وجود دارد که نوعی بیماری عفونی خطرناک در ناحیه فک است. نکات دیگری نیز وجود دارد که در صورت داشتن عفونت پیرسینگ گوش یا غضروف یا اگر تمایل دارید از آن جلوگیری کنید، ممکن است برای شما مفید باشد. برای جلوگیری از تورمی که معمولا در روز سوم یا چهارم بعد از عمل رخ می دهد، درست بالای ابروهای خود یخ قرار دهید. سوراخ کردن لب ممکن است در بالای لب، کنار لب یا لب پایینی (Labret) صورت گیرد.

حتما باید مراقب باشید که بینی و تیغه آن عفونت نکند چون در این صورت در تنفس شما ایجاد مشکل خواهد کرد و عواقب دیگری برایتان بوجود می آورد . ما معتقدیم که زیبایی جهان مدرن باید برای همه قابل دسترسی باشد و در تلاش هستیم که در مرکز درمانی خود این اعتقاد را به واقعیت تبدیل کنیم. این حلقه بر روی خود دارای فضای باز کوچکی هستند و زمانیکه آن ها را بر روی پره هاي بینی قرار میدهید. علاوه بر این چسب دندان نیز به مینای دندان آسیب وارد کرده و به پوسیدگی آن ختم میشود. پیرسینگ دندان یکی دیگر از انواع پیرسینگها است که خوشبخاته آنچنان شایع و فراگیر نشده و تنها افراد خاصی آن را انجام میدهند.

پیرسینگ زبان (Tongue Piercing) یکی دیگر از انواع پیرسینگ است که به تازگی مد شده است. کاشت مو یکی از روشهای متداول برای جایگزین کردن موهای از دست رفته است که امروزه استفاده از آن بسیار متداول شده است. دندان عضو بسیار حساسی است و آسیب رساندن به آن ممکن است عوارض جبران ناپذیری داشته باشد و دندان شما دیگر به حالت قبل باز نگردد. مثلا برخی لبها را به صورت نعلبکی سوراخ می کردند و برخی دیگر کناره بینی و یا تیغه وسط آن را سوراخ کرده و به آن جواهرات آویزان می نمودند .

نحوه سوراخ کردن این اندام ها در اقوام مختلف متفاوت بود و هر قوم با توجه به آداب و رسوم و سنت های خود این کار را انجام می دادند . پیرسینگ یعنی سوراخ کردن پوست در نواحی مختلف بدن بـه موجب آویختن زیورآلات، از گوش گرفته تا بینی، لب، زبان، شکم « ناف » و نقاط شرم گاهی سوراخ کردن یا پیرسینگ انجام میشود. خطر خفگی به دلیل جدا شدن شی زینتی، اختلال در حس چشایی، اختلال در بلع غذا، اختلال در عملکرد بزاق دهان و گوارش غذا، عفونت شدید زبان، آسیب به دندان و لثه و آبریزش بینی از عوارض شایع پیرسینگ زبان است.

سوراخی که در دندان ایجاد شده محل مناسبی برای تجمع باکتریها و مانده غذاها است و در نتیجه دهان شما بد بو شده و در نهایت دندانتان دچار پوسیدگی خواهد شد. به علاوه به دلیل قرارگیری محل پیرسینگ در مجاورت دهان، احتمال عفونت در این پیرسینگ بسیار بالاست. بسیار باکیفیت، دارای جلای نقرهای و بسیار مقرونبهصرفه است؛ اما حاوی مقادیر کمی نیکل است که با گذشت زمان تغییر رنگ پیدا میکند. با توجه به اینکه پس از عمل پیوند مو، آثار کمی از زخم و جای جراحی باقی می ماند، توصیه می شود تا بهبود این زخم ها از رفتن به استخر و برخورد با آب کلر دار و یا هر ماده شیمیایی دیگری خودداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید