بهترین کلینیک کاشت مو در ایران کجاست؟

استفاده از پیرسینگ ناف نامناسب منجر به عفونت نمی شود، اما ممکن است شما را دچار واکنش های آلرژیک کند. فردی که نگین داخل چشمهایش نصب شده است، ممکن است دچار عارضه دارویی شود، چشمهایش عفونت کند یا بیناییاش کم شود. ما در این مقاله، انواع پیرسینگ هایی را که برای ناف تازه سوراخ شده مناسب هستند مورد بررسی قرار می دهیم. شاید برای شما سوال پیش بیاید که چرا پیرسینگ استیل جزو بهترین نمونه ها می باشد؟

به دلیل تزریق شدن داروهای آرامبخش و مسکن نیاز است تا در روز عمل کسی را با خود بیاورید تا هنگام ترخیص شما را تا منزل همراهی نماید. جواهری که در ناحیه نصب شده باید ۶ تا ۱۲ ماه در موضع باقی بماند اگر زودتر از موعد به خارج کردن آن اقدام کنید ممکن است سبب بسته شدن سوراخ شود یا اینکه به پرسینک مجدد نیاز باشد و یا در هنگام استفاده از دیگر جواهرات دچار درد و حساسیت شود. از محصولات حاوی بنزآلکونیوم کلراید هم خودداری کنید چون سبب صدمه به روند بهبودی پیرسینگ خواهد شد. توجه داشته باشید که این عمل زیبائی برای جذابیت بیشتر چهره انجام میشود، بنابراین بهتر است از زیادهروی در انجام آن خودداری کنید.

مردان با کاهش حجم موها و تغییراتی که در چهره شان ظاهر می شود مخالفند و درصدد افزایش میزان زیبایی خود هستند.این باعث افزایش اعتمادبنفس آنها شده و آنها در اجتماع حضور موفق تری دارند. از کمپرس سرد بر روی پیرسینگتان استفاده کنید که شامل آب سرد و یک تکه پارچه است.این کار باعث کم شدن ناراحتی موضع میگردد. وجود گوشواره باعث می شود تا چرک ها خارج شوند. گوشواره را در نیاورید (مگر اینکه پزشکتان چنین توصیه ای کند). او باید دستان خود را شسته و قبل از سوراخ کردن گوش، از دستکش های جدید استفاده کند.

اگر به فلز گوشواره حساسیت داشته باشید، پزشک شما گوشواره را در می آورد. • افراد متخصص برای بار اول از گوشواره هایی از جنس استیل جراحی، تیتانیوم، نوبیم یا طلای 14 یا 18 عیار که ضد حساسیت هستند استفاده می کنند. از آن جایی که مو بخش مهمی از زیبایی و اعتماد به نفس هر فرد را تشکیل میدهد، افراد برای درمان این مشکل به کلینیک کاشت مو مراجعه کرده و از پزشکان کمک میگیرند. اولین قدمی که برای رسیدن به بهترین نتیجه از کاشت مو باید بردارید مراجعه به یک کلینیک کاشت موی معتبر است.

چه کسانی کاندایدای مناسبی برای کاشت مو هستند؟ هزینه کاشت مو اولویت اول در انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو نیست! زیرا ما در این مطلب از مجله اینترنتی لیلیمگ قصد داریم شما را با ویژگیهای مراکز معتبر کاشت مو و همچنین معیارهای انتخاب بهترین دکتر کاشت مو آشنا کنیم. البته برای تعیین قیمت و هزینه کاشت مو به صورت دقیق تر کاشت مو، علاوه بر تعداد گرافت های مو، به روش کاشت هم بستگی دارد. بعد از انجام پیرسینگ ،خونریزی ، ناراحتی ،جای زخم پدیده ای عادی است.اما شما باید به دنبال علائم عفونت در خودتان باشید.هنگام عفونت معمولا موضع دچار تورم و قرمزی میشود.حتی ممکن است محل پیرسینگ گرم تر از نواحی دیگر باشد و ترشحات زرد ، سبز و یا قهوه ای بدبو داشته باشد.تب نیز میتواند از علائم عفونت پیرسینگ باشد.

حتی توصیه میشود بعد از کاشت مو ، به جای رفتن زیر دوش، از یک لیوان آب برای شستن سر خود بهره ببرید. همچنین کاشت موی سر به روش FUE هزینه بیشتری نسبت به روش FUT دارد و به همین دلیل برخی روش FUT را به دلیل صرفه اقتصادی انتخاب می کنند. پیرسینگ بینی در مقایسه با پیرسینگ گوش دیرتر خوب میشود و درد بیشتری را به دنبال دارد. پیرسینگ پره ی بینی، در سمت چپ یا راست یا هر دو قسمت پره ی بینی انجام می شود. البته در این نوع پیرسینگ معمولا فاصله بین دو سوراخکاری اندکی کمتر از پیرسینگ صنعتی می باشد و در هر قسمت از گوش همانند نرمه،هلیکس، لاله و سایر قسمت های گوش می تواند انجام شود.

سپس سوراخ گوش را یک یا دو بار در روز با استفاده از صابون آنتی باکتریال تمیز کنید. درست است که تماس دست های تمیز و شسته شده برای تمیز کردن موضع مشکلی ندارد اما سعی کنید از لمس کردن و چرخاندن پیرسینگ یا بازی کردن با آن خودداری کنید چون این کار سبب حساس شدن موضع میگردد. پمادها روی موضع را میپوشانند و از تماس پیرسینگ با هوا جلوگیری میکنند.این پمادها سبب ایجاد رطوبت شده و محل را مستعد رشد باکتری ها میکنند حتی ممکن است حاوی مواد آنتی باکتریال باشد که موضع را خشک میکند و سبب عفونت میگردد.

در این شرایط فورا با پیرسینگ کارتان تماس بگیرید تا آویز جواهریتان را تغییر دهد هم چنین برای درمان موضع پیرسینگ با پزشک خود ملاقات کنید تا برای مشکلتان نسخه های آنتی بیوتیکی بنویسد. • یک گوش پاک کن را به صابون آنتی باکتریال، آب نمک یا محلول مخصوص آغشته کرده و پوسته هایی را که در اطراف سوراخ گوش شکل گرفته اند جدا کنید. کمپرس.همان طور که قبلا گفته شد کمپرس گرم و سرد میتواند سبب بهتر شدن حساسیتتان گردد.یک کمپرس گرم یا آب نمک میتواند موضع را تمیز کرده و جریان خون را بهبود ببخشد و گلبول های سفید را به موضع فرامی خواند.کمپرس سرد سبب کم شدن گرما و تب موضع میگردد.

اگر پیرسینگ شما به طور طبیعی بهبود یافت ولی به طور اتفاقی به جایی گیر کرد ویا کشیده شد و یا روی آن خوابیدید یا با آب استخر دچار حساسیت شد و حالا احساس ناراحتی دارید و حالا ممکن است احساس سوزش داشته باشید.پیرسینگ شما به خاطر جواهرات آویز شده که ممکن است شل یا چسبان باشند نیز دچار حساسیت میشود.این علائم میتواند شامل قرمزی و سوزش و ناراحتی بدون درد یا ترشح باشد.محل را با محلول آب نمک شستشو دهید و با آن مثل یک زخم تازه برخوردکنید. را بررسی می کنیم و در نهایت در مورد هزینه کاشت مو صحبت خواهیم کرد و اطلاعاتی که شما باید قبل و بعد از کاشت موی سر بدانید، نکاتی را ارایه می دهیم.

یک مهندس عجیب غریب در انگلستان با راندن یک سطل زباله موتوری، نامش را در کتاب رکورد جهانی گینس ثبت کرد. آن ها اعتقاد داشتند که به این طریق می توانند مردان را به خوب جذب کرده و با آن ها ازدواج کنند. برخی از متخصصین بر این باورند که پیرسینگ میله ی J، زودتر از پیرسینگ وزنه ی منحنی خوب می شود. به خاطر داشته باشید که روند خوب شدن پیرسینگ ناف ممکن است تا یک سال به طول انجامد. اگر در پیرسینگ نافتان مشکلی ایجاد شد ابتدا مشکلتان را شناسایی کنید تابتوانید با آن برخورد مناسب کنید.مراقب ترشحات و درجه ی درد یا قرمزی و تورم یا هرگونه تغییر فیزیکی در ناحیه پیرسینگتان باشید این تغییرات می تواند شامل جابه جاشدن جواهرات یا باز شدن ناحیه گردد.بسته به علائم پیرسینگ شما ممکن است دچار حساسیت ، عفونت ،آلرژی به فلز شده باشد.

• از دستورهای متخصص پیرسینگ خود پیروی کنید. • سوراخ گوش را نخارانید. • سوراخ گوش را تمیز کنید. اگر پس از سوراخ کردن ناف از این نوع پیرسینگ استفاده کنید، ممکن است نتوانید در آینده از پیرسینگ میله استفاده کنید. پیرسینگ میله ی J، نوع اصلاح شده ی پیرسینگ وزنه ی منحنی ست. اگر از پیرسینگ میله استفاده کنید، می توانید در آینده از پیرسینگ دایره ای مهره دار استفاده کنید. 4- از پیرسینگ در هنگام شب مراقبت و محافظت کنید.

فقط هنگام تمیز کردن گوش آن را دستکاری کنید و در باقی مواقع، از برخورد لباس یا دست با آن خودداری نمایید. هنگام لباس پوشیدن و لباس درآوردن دقت کنید انجام این اعمال با شدت سبب گیرکردن پیرسینگ به لباس و ایجاد جراحات میگردد. جواهر متصل به ناحیه پیرسینگ را حتی در صورت اطمینان از عفونت خارج نکنید.این کار سبب تحریک عفونت و بسته شدن سوراخ پیرسینگ میشود .از خشک شدن موضع تا حد امکان جلوگیری کنید. وقتی ناف خود را تازه سوراخ کردهاید، باید از پیرسینگ های مناسب استفاده کنید.

پیرسینگ ناف از هر نوع آن برای خانم های حامله خطرناکتر است،به خصوص اگر قصد داشته باشند با عمل سزارین فرزند خود را به دنیا آورند. افراد متخصص از وسیله ای به نام اوتوکلاو برای استریل کردن وسایل خود استفاده می کنند. انجام پیرسینگ در سالن های آرایشی و توسط افراد غیر متخصص خطرناک است. تحقيقات اخير پزشكان آمريكايي حاكي از آن است كه پیرسینگ بيني و زبان، دقت حس بويايي و چشایی را در افراد كاهش ميدهد.

• کسی که پیرسینگ گوش را انجام می دهد باید از ابزار و تجهیزات مناسب و بهداشتی استفاده کند. به علاوه نوک این تفنگ ها آنچنان تیز نیست و آسیب زیادی را به گوش وارد می کند. • یک فنجان آب را بجوشانید و بگذارید تا خنک شود. • مطمین شوید که وسایل پیرسینگ استریل هستند. امکان خونریزی های شدید به خصوص درمورد سوراخ کردن زبان که عضو بسیار پرخونی است، وجود دارد. اگر علائمتان ملایم تر باشد ممکن است پیرسینگ شما دچار حساسیت شده باشد.هرچه علائمتان شدیدتر شد امکان عفونت یا آلرژی نیز بیشتر خواهد بود.

بعضی از استفاده کنندگان پیرسینگ نیز اعتقاد دارند که این پیرسینگ، جذاب تر از پیرسینگ وزنه ی منحنی ست. اگر پزشک کاملا باتجربه باشد آنقدر ظریف این موها را برمی دارد که تنها یک خط بسیار باریک می ماند.البته توجه داشته باشید وقتی موها کاشته می شوند بعد از 4 تا 6 ماه می ریزند و بعد از آن مجددا موها رشد خواهند کرد، به همین دلیل نباید نگران شوید چون ریزش بعد از کاشت طبیعی است. در نظر داشته باشید که برای تعویض حلقه یا جواهر حتما به متخصص یا یک فرد باتجربه مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید