بهترین کلینیک کاشت مو در تهران و معروف ترین مرکز تخصصی کاشت مو

اگر شما مرتباً پیرسینگ تان را پاک نمی کنید، باید آنتی بیوتیک های قوی که معمولاً گران بوده و برای سلامتی تان مناسب نیستند، مصرف کنید. 1. مصرف استامینوفن بلامانع است. کاشت ابرو روشی است که در آن فولیکول موهای قسمتی از سر (ناحیه اهدا کننده فولیکول مو) به ابرو منتقل میشوند. پیش از هر اقدام، لازم است طی جلسه ای که بیمار با پزشک خود دارد، بر اساس وضعیت ریزش مو، نواحی اهدا کننده، اندازه، کمیت و کیفیت موها و هزینه هر نوع کاشت موی سر که توسط پزشک توصیه می شود ، بررسی شده و بهترین روش کاشت مو برای شما انتخاب شود.

این نوار که ناحیه اهدا کننده نامیده میشود، زیر میکروسکوپ به قطعاتی کوچک، یعنی گرافتهای مو، تقسیم میشود که هر کدام از 1 تا 10 مو دارند. به علاوه بهترین دکتر کاشت مو کسی است که با توجه به وضعیت بانک مو، میزان ریزش و وسعت طاسی، تعداد گرافتهای مورد نیاز و در نهایت بودجه شما، بهترین روش کاشت مو را به شما معرفی کند. مهمترین ایراد این روش نیز طولانی شدن عمل نسبت به روش های قدیمی میباشد.

همچنین این کار به نشانهی سلامتی ارگانها و اعضای تولید مثلی زن انجام میشود. امروزه هم همچنان بسیاری از پدران و مادران و کارفرماها این کار را نشانهی چموشی و عصیانگری میدانند. از بین پیرسینگهای بینی، پیرسینگ سپتوم نسبت به باقی آنها بیشتر نشانهی سرکشی و عصیان میباشد. عفونت: از شایعترین عوارض پیرسینگ میتوان به عفونتهای باکتریایی و ویروسی اشاره کرد. نکروز یا سیاه شدن پوست بینی: این عارضه نیز پس از پیرسینگ از عوارض احتمالی آن است. اگر برنامه دارید که بینی خود را سوراخ کنید، راجع به فرایند سوراخ کردن، عوارض آن، مراقبتهایی که باید انجام دهید و قیمت پیرسینگ بینی در این مطلب بخوانید و سپس برای خرید پیرسینگ بینی اقدام کنید.

در این موارد هرچه از ابزارها و دستگاههای جدیدتر و پیشرفتهتری برای کاشت مو استفاده شود، هزینه عمل بیشتر خواهد بود. کاشت موی انجام شده در کلینیک دی با استفاده از دستگاه ها و امکانات پیشرفته خواهد بود و که پس از کاشت مشاوره ی تخصصی در زمینه مراقبت های قبل و بعد از کاشت مو به فرد داده خواهد شد کلینیک دی با بیماران در ارتباط بوده و پاسخگوی سوالات احتمالی ایشان خواهند بود.

۳. برای مراقبت بیشتر از پیرسینگ باید کبرههای زیر پیرسینگ را تمیز کنید. پرسنل مجرب این مرکز، با به روزترین تکنیک های ترمیم و کاشت مو آشنا هستند و برای جلب رضایت مشتری، تمام تلاش خود را به خرج می دهند. سابقه این عمل به سال های دهه ۱۹۵۰ میلادی در آمریکا باز می گردد و طی سالیان مختلف تغییرات عمده ای در روش های آن ایجاد شده است. پیرسینگ بینی در واقع با ایجاد یک سوراخ یا یک برش در غضروف بینی، در جاهای مختلف بینی همراه است.

این مدل برندهای مختلف و قیمتهای متنوعی دارد. توجه داشته باشید که انجام کاشت مو در این مراکز شاید در ظاهر از نظر مالی به سود شما باشد اما چیزی مهمتر از پول یعنی سلامتی خود را به خطر انداخته اید. بسیاری از بیمارانی که کاشت مو انجام دادهاند از مرخصی سالیانه خود برای دوران نقاهت پس از عمل استفاده میکنند، و تا زمانی که فرد در معرض خطر آفتاب سوختگی قرار نداشته باشد ماندن در ساحل یا محیط خارج از منزل مشکلی ایجاد نمیکند. سپس بسیاری از سلبریتیها و اشخاص معروف در استایل و سبک خاصشان از پیرسینگ بینی استفاده کردند.

فاز استراحت موهای کاشته شده در روش FIT، یک تا چهار هفته زمان میبرد، اما میتوان انتظار داشت تا پس از ۴ تا ۶ ماه، شرایط موها به حالت عادی برگردد. پیرسینگ بینی (سوراخ کردن بینی) در سالهای اخیر به شدت مرسوم شده به طوری که همانند گوشواره، استفاده از آن نیز برای اغلب مردم عادی است. افراد با استفاده از روشهای نوین میتوانند بین 2 تا 5 روز استراحت کنند و سپس به روال عادی زندگی خود برگردند. پیرسینگ مگنتی یا مغناطیسی از دیگر انواع پیرسینگ موقتی است و برای افرادی که پرهی بینی آنها نسبتا نازک است، میتوانند انتخاب مناسبی باشند.

تخصص یکی از مهمترین فاکتورها برای انتخاب بهترین دکتر کاشت مو است. اگر چه بسیاری از جراحان بینی و زیبایی استفاده از این ماده شیمیایی را برای شستشو توصیه می کنند، اما شما باید مراقب خطرات احتمالی آن باشید. تزریق چربی نوعی عمل زیبایی و گاهی ترمیمی است که در بسیاری از موارد جایگزین تزریق ژل شده است. با سوراخ کردن بینی و قراردادن یک زیور زیبای ظریف در آن، به زیبایی و خاص بوده چهره افزوده میشود. یکی از مهمترین فاکتورهایی که بر زیبایی افراد تأثیر میگذارد، پرپشت بودن مو است اما برخی از افراد به طور مادرزادی و یا به دلایل متنوعی مانند افزایش سن، نامتعادل بودن هورمونها، سوختگی، بیماریهای تیروئیدی، بیماریهای عمومی و یا آلوپسی موهای کم پشتی دارند و به دنبال راهی برای رفع مشکلشان هستند.

نوع اول بسیار ساده است و درد کمی دارد و بعد از سوراخ کردن هم مشکلی برای فرد بدنبال ندارد. اولین نشانههای سوراخ کردن بینی در خاورمیانه مشاهده شده است و حتی در کتابهای مقدس هم سوراخ کردن بینی و گوش به آن اشاره شده است. حتی از پیرسینگ بینی در انجیل هم نام برده شده است؛ بنابراین حتی اگر تمایلی به سوراخ کردن بینی خود ندارید، بد نیست راجع به آن بدانید.

در این نوع پیرسینگ، پرهی بینی و سپتوم (دیواره) بینی همزمان با هم سوراخ میشوند. این نوع پیرسینگ از دیواره ی بین دو حفرهی بینی عبور میکند و معمولاً به شکل یک حلقه میباشد. در پیرسینگ بینی فرد قسمتی از بینی را سوراخ کرده و از یک اکسسوری مثل نگین یا چیزی شبیه به گوشواره برای تزئین بینی استفاده میکند. محلهای متفاوتی برای قرار دادن پیرسینگ بینی وجود دارد که عبارتاند از پیرسینگ سپتوم، پیرسینگ پره بینی، پل بینی وغیره.

نوع دیگری از پیرسینگ در این محل داریم که بالاتر از لبهی پره است. محل سادهای برای سوراخ کردن است و انتخابهای زیادی برای آویختن جواهر و زیورآلات در اختیار فرد میگذارد. با یک پنبه آغشته به الکل، محل مورد نظر برای پیرسینگ را کاملاً تمیز کنید. این کار را میتوانید با آغشته کردن یک گوشپاککن به محلول آب نمک و استفاده از آن برای تمیز کردن پشت میخ یا حلقه درون سوراخ بینی انجام دهید. بهتر است برای این کار به پزشک مراجعه کنید.

برای ترمیم موی طبیعی خود، می توانید به موسسه ترمیم موی پدیده جوان اعتماد کنید. برای تمیز کردن پیرسینگ، از یک محلول نمکی استریل یا محلول آب و صابون با نسبت 50/50 یا پراکسید هیدروژن (آب اکسیژنه) استفاده کنید. ۲. اگر از صابون برای تمیز کردن محل پیرسینگ استفاده میکنید حتما مطمئن شوید که به درستی آن را آب کشیدهاید و اثری از صابون روی آن باقی نمانده است. ۱. همیشه قبل از دست زدن به بینی خود دستهایتان را تمیز با آب و صابون بشویید.

دیدگاهتان را بنویسید