سنگ کلیه – Kidney Stone

دستگاهی که امواج شوکی تولید میکند برای خرد کردن سنگ صفرا به کار برده میشود. اگر از سنگ پای برقی استفاده می کنید، دیگر نیازی به مرطوب کردن پا و سنگ ندارید. بعد از مرطوب کردن هر پا ، قرار دادن پاها در یک جفت جوراب نخی به مدت حدود نیم ساعت با نفوذ در پوست به صورت عمیق و لطیف آن ، مانند جادو عمل می کند. روش دفع سنگ کیسه صفرا و تمیز کردن کبد به صورت زیر خیلی راحت و آسان و بدون خطر می باشد و برای کسانی که حتی کیسه صفرا رو برداشتند هم مفید می باشد و تعداد زیادی سنگ از آنها دفع می شود.

مصرف این دارو به صورت خوراکی است و باید هضم و جذب شود. احتمال دفع سنگ های 5 میلی متری 20% است حال آنکه سنگ هایی با اندازه 4 میلی متر به احتال 80% بدون نیاز به مداخله پزشکی دفع می شوند. علاوه بر آن بررسی ها نشان می دهند که میزان شیوع سنگ کلیه در سراسر کشور رو به افزایش است و متاسفانه مردم بعد از تجربه اولین سنگ کلیه خود، دستورات و راهکارهای پیشگیری از ابتلا به سنگ های بعدی را رعایت نمی کنند. زمانیکه بدن درحال دفع سنگ کلیه است ممکن است درد کم و زیاد شود.

طریقه استفاده از پودر سنگناک بوعلی دارو به همین روشی که گفته شده بسیار آسان، طبیعی و بیخطر است و از عمل جراحی شما نیز جلوگیری میکند. البته برای اینکه کلیه سنگها خارج شوند و کبد و کیسه صفرا کاملا تمیز شوند، بعد از بیدار شدن که معمولا ساعت 6 صبح است یک لیوان دیگر از پودر سنگناک را مثل قبل تهیه و میل کنید و بعد از آن یک لیوان آب میل بکنید و بخوابید. پودر سنگناک یک پودر سنگ شکن کیسه صفرا است که حاوی سولفات و منیزیم به معنی پرسنگ و سنگلاخ بوده و دارویی کاملاً گیاهی است و برای دفع سنگ کیسهصفرا و تمیز کردن کبد کاربرد دارد.

برای شروع رژیم می توانید به جای استفاده از کره های حیوانی از مارگارین که بر پایه روغن گیاهی است استفاده کنید. آب سیب درمان طبیعی سنگ صفرا : کیسه صفرا عضوی از بدن است که تا وقتی کارش را درست انجام می دهد، کسی متوجه حضور آن نمی شود و به آن اهمیت نمی دهد. احتمال دارد احساس بیماری درست پس از خوردن یک وعده غذایی بدتر شود و به طور معمول با نشانه های دیگر مانند سوزش سر دل و نفخ همراه است.

با کولسیستکتومی باز، یک برش بزرگ بر روی شکم زده می شود افرادی که تحت عمل جراحی باز قرار می گیرند، نیاز دارند زمان بیشتری را در بیمارستان بمانند و زمان بهبودی بیشتری دارند اگر کیسه صفرا به شدت ملتهب باشد، جراحی باز انجام خواهد شد و برای بخش زیادی از کسانی که در معرض کولسیستکتومی قرار می گیرند، سنگ های صفراوی در عرض یک سال دوباره درست می شوند. ساعت 8 صبح دوباره یک قاشق از پودر را مثل قبل تهیه و میل کنید و بعد از آن یک لیوان آب بنوشید. نانهای تمامی غلات، حبوبات، تمامی میوه ها و سبزیجاتی که در لیست بالا “خوراکی هایی که باید اجتناب کنید” ذکر نشده باشند، چیپس های کبابی شده و ذرت بدون کره را میل کنید.

این سنگ در ابعاد مختلف و با داشتن رنگ هایی متنوع در همه جای ساختمان کاربردی اساسی دارد. به علاوه چربی های اشباع شده مثل چربی هایی که در روغن کانولا و روغن زیتون یافت می شود می تواند کمک کننده باشد. به دلیل داشتن رنگ سفید خود می توانند تسهیل کننده ورود به سطوح برتر ارتعاشی روانی باشند. هنگامیکه خمیره به صفحات نازك پیچیده می شود، کانی پر کننده فضاي بین صفحات الیاف خمیره موجب سطح صاف تر کاغذ می شود. در دو روز سنگ کیسه صفرای خود را از بین ببرید! شما در مورد سنگ صفرا نگران نباشید، فقط صبور باشید و این مقاله را بخوانید تا بهترین راه حل را بدست آورید.

بهترین راه نیز برای یافتن نوع سنگ، آنالیز و آزمایش دقیق خود سنگ میباشد، همچنین با آزمایش ادرار یا خون (Clinical urine tests) نیز میتوان به ماهیت سنگ پی برد و تا آنجا که اماکن دارد مایعات مصرف کرده و سعی کنید روزانه 12 لیوان آب بنوشید. دقیقا این مسئله در بهترین سنگ تراورتن نیز صدق میکند. توپاز طبیعی آبی رنگ نیز در ایرلند شمالی و انگلیس پیدا شده است. جوانه گندم حاوی ترکیباتی است که تولید ادرار را افزایش می دهند. انسانها سنگ الماس را از طریق استخراج سنگ های حاوی گزنولیت یا خاکها و رسوباتی که حاصل از هوازدگی سنگهای الماس دار هستند، به دست می آورند.

صفرا به خصوص در هضم چربی ها موثر است. نوعی از سنگ های معدنی است که در چند نوع سنگ رنگی ساخته شده و طرفداران زیادی دارد. این سنگ یکی از گران ترین سنگ های تراورتن می باشد و هر چه رنگ سنگ سفید تر و لکه های رنگی آن در سنگ بی موج آن کم تر باشد قیمت بالاتری دارد. رنگ انواع نادری از الماس ها سفید رنگ (یا بی رنگ) است. اورانیوم-۲۳۴، که یکی از اعضا سریهای اورانیوم است (زنجیره واپاشی اورانیوم-۲۳۸) به سرب-۲۰۶ که ازیک سری ایزوتوپهای نسبتاً کوتاه عمر است، واپاشی میشود.

اورسودوکسی کولیک: در بیماران مبتلا به سنگ کیسه صفرا که نمیتوانند عمل جراحی انجام دهند این داروهای خوراکی میتواند به عنوان یک گزینه جایگزین مورد استفاده قرار گیرد. اورسودوکسی کولیک به حل شدن سنگهای کلسترولی و کاهش علائم کمک میکند. پودر سنگ شکن کیسه صفرا بوعلی میتواند در طی دو روز سنگ صفرا را خرد کرده و آن را کامل دفع کند تا نیازی به عمل جراحی نداشته باشید. احتمالا رژیم غذایی کم چرب که پزشک توصیه می کند تا حد زیادی به لجن صفراوی کمک می کند.

از جمله محراب بسیار عالی و گچ بری شده در ایوان شرقی که به تاریخ ۷۳۸ هجری است، تعمیر شد. بسیاری از اشخاص در حدود ساعت 5 یا 6 صبح بیدار شده و به توالت میروند و در این موقع تعداد بسیار زیادی یعنی بین 200 تا 1000 سنگ ریز مانند نخود سبز از روده خارج می شود. کربوهیدارتهای نشاسته ای فراوان: نان، برنج، غلات، ماکارونی، سیب زمینی و موز سبز از منابع غنی کربوهیدارتهای نشاسته ای محسوب میشوند.

تورمالین برای اولین بار در سال 1554 در برزیل و توسط Francisco Spinoza’s اروپایی که اعزام به آنجا برای بررسی زمردهای سبز برزیل بود کشف گردید. ساعت 10 شب در کنار رختخواب خود ایستاده و تمام این مایع را بخورید و به پشت یا طرف راست دراز بکشید و به سنگهای کیسه صفرا فکر بکنید که نرم شده و کم کم پایین می آیند. روزی را که انتخاب میکنید صبحانه سبکی بخورید مانند آب میوه و یا کمی نان و عسل و به هیچ عنوان نباید غذای چرب بخورید تا اینکه صفرا داخل کیسه جمع شود و با فشار بتواند سنگها را دفع کند.

آزمایش ادرار: ممکن است پزشک به شما بگوید که یک یا دو نمونه 24 ساعته جمع آوری کنید. آن وقت است که دیگر زندگی فرد مختل شده و تمام حواسش به همین کیسه صفرا جمع می شود. به غیر از کشورهائی که نام بردیم، ژاپن ،اندونزی، گوآتمالا و آمریکا هم از دیگر کشورهای مطرح در استخراج اوپالهای مرغوب هستند. هرچند یاقوت سرخ پاک و خوش رنگ خیلی کمیاب است ولی در این منطقه گاهی نمونه های یاقوت سرخی که با کیفیت عالی مشابه منابع غنی در نقاط دیگر جهان باشد نیز پیدا میشود. بافت کیسه صفرا چگونه است؟

اگر وضعیت تجمع کریستال های کلسترولی بیشتر شود منجر به سنگ کیسه صفرا می شود. اگر باردار هستید و یا به سرعت وزن کم کرده اید، احتمال دارد در خطر ابتلا به لجن صفراوی قرار داشته باشید، این لجن که در انتهای کیسه صفرا تجمع می یابد می تواند سبب مشکلات جدی کیسه صفرا شود. برای استفاده پودر سنگ شکن کیسه صفرا باید حتما دفع سنگ را روزی انجام دهید که در منزل هستید مثلا تعطیلی آخر هفته زیرا این کار دو روز طول می کشد.

بعد از درمان، تا 2 هفته به تناوب و به میزان زیاد آب و مایعات بنوشید این روش درمانی باعث دفع مقدار فراوانی آب شده و باید آب دفع شده به بدن بازگردانده شود و چنانچه لاغر اندام هستید حتما از یک هفته پیش از شروع درمان مصرف مایعات به ویژه آب را در دستور کار خود قرار دهید. اگر میل زیادی به خوردن شیرینی دارید، به مقدار کمی آبنبات سفت، ژله، ژلاتین مزه دار شده، بستنی میوه ای یا لیموناد مصرف کنید.

این مورد در افرادی که قادر به خوردن نیستند و تغذیه داخل وریدی دارند نیز دیده می شود. در کنار آن ها مخاط یا ماده لزج نیز وجود دارد. در تمام بیماریهایی که در اثر کمبود مواد غذایی و سوتغذیه به وجود میآیند تاثیر مثبت میگذارد. آووکادو، نارگیل، زیتون ها و هر خوراکی که برای آماده شدن نیاز به کره، روغن یا سس دارد، کلیه لبنیات پر چرب، گوشت های فراوری شده یا چربی دار، غذاهای دریایی کنسرو شده با روغن، آجیل و کره دانه ها مثل کره بادام زمینی، سوپهایی که خامه دارند، جیپس ها، بیشتر پنکک ها و کلوچه ها، مافین (نوعي شيريني يا كلوچه كه گرماگرم باكره مي خورند)، بستنی، دسرهای پرچرب و به طور کلی کلوچه ها.

دیدگاهتان را بنویسید