قرص ژلوفن چه کاربردها و چه عوارضی دارد؟

با توجه به نتایج بدست آمده از این مطالعه، داروهای ژلوفن و ادویل کاهش درد بیشتر و مؤثرتری در تمام دورههای پیگیری نسبت به دارونما نشان داده اند. بلافاصله بعد از درمان دوم با ژل پروفایلو نتایج را مشاهده خواهید کرد. پروفایلو اولین هیالورونیک اسید تثبیت شده است که بدون استفاده از عوامل شیمیایی BDDE در پروسه پیوندهای شیمیایی کراس لینکینگ به دست آمده است و مطابق با استانداردهای سازمان غذا و داروی آمریکا BDDE این محصول کمتر از ۲ ppm میباشد. البته توجه داشته باشید تزریق این فیلر نیز همانند سایر اعمال زیبایی بدون عارضه نیست. پروفایلو یک درمان زیبایی منحصر به فرد است که در مراحل مختلفی کار میکند و به دو دوره درمانی با فاصله چهار هفتهای نیاز دارد. امروزه با پیشرفت علم، روشهای مختلفی مانند جراحی برای جلوگیری از پیری و افتادگی پوست در حال استفاده است، اما اگر به دنبال راهی به غیر از جراحی و ارزان برای حفظ جوانی پوست و جلوگیری از افتادگی آن، هستید، پروفایلو، روشی جدید برای جوانی پوست است که در این مطلب درباره آن صحبت میکنیم.

اما همه افراد به دنبال یافتن راهی برای جلوگیری از چین و چروک خوردن پوست و افتادگی آن هستند. یک مطالعه 2017 نشان داد که یک مکمل ترکیبی از ویتامین C و ژلاتین ممکن است به جلوگیری یا ترمیم بافت های بدن در ورزشکاران کمک کند. باعث تنظیم PH ناحیه واژن میشود و با حفظ رطوبت از خارش و سوزش آن جلوگیری میکند. در این سن ، شما باید به فکر حفظ جوانی پوست خود باشید، بنابراین تزریق پروفایلو برای افراد بالای 30 سال توصیه میشود، که مایلند پیری و چروکهای پوست را هدف قرار دهند و پوستی جوان و شاداب داشته باشند. ترکیب اولیه: این تکنولوژی جدید امکان تهیه ترکیبی از۲ نوع هیالورونیک اسید را با وزنهای مولکولی سنگین (1400-1100 کیلو دالتون) و سبک ( ۱۰۰-۸۰ کیلو دالتون) ، هر کدام ۳۲ میلی گرم همزمان با حفظ قابلیت کنترل کامل آنها را فراهم کرده است در صورتی که تکنولوژیهای قبلی محدودیتهای زیادی برای تهیه غلظت کلی ۶۴ میلی گرم هیالورونیک اسید داشته و قبلاً این غلظت به هیچ وجه بدست نیامده بود.

البته نکته مهمی که در استفاده از همه ژلهای مو وجود دارد؛ این است که حتما از آنها روی موهای تمیز و مرطوب استفاده کنید تا موجب خشکی و شکنندگی موهای شما نشوند. همانطور که گفتیم BDDE در ژلهای تزریقی به عنوان ماده کراس لینک استفاده میشود که بعد از جذب هیالورونیک اسید موجود در ژل ممکن است تا سالها در محل تزریق باقی بماند و در تزریقهای بعدی موجب بروز عوارض شود. در حالی که در سایر برندها از BDDE برای کراس لینک شدن محصول استفاده میشود، در کمپانی IBSA برای تولید ژل پروفایلو Profhilo از طریق تکنولوژی ترکیبی گرمایش و سرمایش که اختصاصاً ابداع این کمپانی میباشد برای تولید محصول استفاده شده است و هیچ ماده شیمیایی به خصوصBDDE در آن وجود ندارد. فرایند پردازش حرارتی انحصاری: فرایند پردازش حرارتی انحصاری و ابتکاری IBSA ، بدون استفاده از هیچ گونه عامل شیمیایی کراس لینک کننده این محصول را متمایز ساخته است. پروفایلو در کمپانی داروسازی IBSA واقع در کشور ایتالیا که دارنده نشان FDA سازمان غذا و داروی آمریکا میباشد تولید میشود و نه تنها برای پر کردن چین و چروکهای صورت بلکه برای درمان و ترمیم افتادگی پوست به کار میرود.

ژل پروفایلو حدود 28 روز پس از تزریق در پوست باقی میماند و به سختی کار میکند تا چهار نوع مختلف کلاژن و الاستین را تحریک کند زیرا اسید هیالورونیک را به آرامی در پوست آزاد میکند. اگر از تجربه کافی در آرایش برخوردار هستید، قطعا می دانید که داشتن ابروهایی آراسته و خوش فرم تا چه اندازه می تواند در زیبایی کلی چهره تاثیرگذار باشد. این دارو مانند هم خانوادههایش در کبد متابولیزه میشود تا قابلیت جذب برای بدن را داشته باشد. این فرایند بدون استفاده از عوامل پیوندهای شیمیایی کراس لینکینگ صورت میگیرد و به بیان دیگر BDDE Free میباشد. چنانچه تزریق به درستی انجام شود، پوست حالت طبیعی و بدون توده یا برجستگی غیر عادی دارد. هیالورونیک اسید: این ماده ژل مانند به طور طبیعی در بدن یافت می شود، این نوع فیلر در حجم دادن به گونه ها و از بین بردن چین و چروک در اطراف لب ها، پیشانی و دور چشم به کار می روند. یک کاسه بزرگ را پر از آب داغ کنید و چهار عدد چای کیسه ای بابونه را درون آن بیندازید.یک حوله را روی سر خود بیندازید و از آن استشمام کنید.سپس پوستتان را با استفاده از حوله نرم خشک کنید، این روش به طور طبیعی کثیفی و سوم و روغن اضافی را از پوست دفع میکند.

دیدگاهتان را بنویسید