مدهای زیبایی عجیب قدیمی ها که باورتون نمیشه!

قابل ذکر است که فقط چند مرکز معتبر در آمریکا و اروپا مجهز به کاشت موی تمام اتوماتیک با دستگاه Super FUE plus هستند و کلینیک رویان سلامت مفتخر است که به صورت انحصاری مجری کاشت مو با دستگاه تمام اتوماتیک Super FUE plus در ایران و خاورمیانه باشد و به این ترتیب جز چند کلینیک برتر دنیا قرار گرفته است. از جمله امکاناتی که یک مکان را به بهترین کلینیک کاشت مو ایران تبدیل می کند، میزان موفقیت پزشکان متخصص پوست و موی مشغول به کار در آن است. پیرسینگ درون و اطراف دهان ممکن است به دندانها آسیب برساند.

در پیرسینگ لب بدلیل تماس با سطح مخاطی و میکروب هاي دهان احتمال عفونت بسیار زیاد اسـت بـه علاوه این کـه در چنین پیرسینگی احتمال این کـه شـما دچار خون ریزی شدیدی شوید نیز بسیار بالاست چراکه دراین مدل از پیرسینگ با بافت خاص زبان و لب رو بـه رو خواهید بود. برای کسانیکه کـه نمیخواهند از پیرسینگ هاي دائمی استفاده کنند و علاقه اي بـه سوراخ کردن لب ندارند انواع مختلفی از پیرسینگ لب موقت نیز وجود داشته کـه هر زمان کـه برای مراسمی خاص دوست داشتید ظاهری متفاوت داشته باشید قابل استفاده خواهند بود.

در صورت تمایل میتوانید با متخصصان هوپو در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم را به شما داشته باشند. با توجه به حساسیت زا بودن فلز نیکل، بهتر است برای استفاده از پیرسینگ بر روی قسمتهای ظریفتر مانند لب، اقدام به خرید پیرسینگ لب طلا کنید تا سلامت بدن شما به خطر نیفتد. افرادی که مستعد حساسیت هستند بهتر است از فلزات حاوی نیکل یا بدلیجات استفاده نکنند. یا مثلاً کسانی که طاسیهای کوچک و محدودی داشتند، باید درد و زحمت بسیاری را تحمل میکردند تا مو بکارند. پیرسینگ گوش به معنی نصب حلقه یا نگین یا آویزهای زیبا و تزیینی به گوش است که برای این منظور باید سوراخهایی در قسمتهای مختلف گوش ایجاد شود.

چنین پیرسینگ لبی چسبی بوده و یا گیره اي و نیازی بـه سوراخ کردن ندارد و توسط چسبی کـه زیر آن تعبیه شده اسـت بر روی محل مورد نظر خواهد چسبید. در مورد سوراخ کردن ناحیه ناف و اتصال آویزهایی به این منطقه، احتمال باقی ماندن جای زخم ها وجود دارد. آویزهایی که در بینی قرار می گیرند نیز خطرناک اند. 3. یادتان باشد که اگر دارویی مصرف میکنید (هرچند داروهای ساده) حتما پزشکتان را در جریان بگذارید. پس بعد از گذشت این زمان بانداژ را باز کنید و دستتان را پر از آب کرده و زیر سینه بگذارید و محل سوراخ شدگی را در آن غوطه ور کنید تا هرگونه خون خشک شده در اطراف آن از بین رفته و شسته شود.

گوشت اضافه در آوردن، پیرسینگ ها در عده اي از افراد ایجاد گوشت اضافه خواهند کرد، اگر از دسته افرادی هستید کـه بـه صورت ژنتیکی زخم هایتان دچار گوشت اضافه خواهد شد بنابر این میتوانید خاطرجمعی حاصل کنید کـه پس از پیرسینگ زبان و لب نیز دچار این عارضه خواهید شد. در کل کلیه پیرسینگ هایي کـه بر روی بدن انجام میشوند شاهد خون ریزی، حساسیت، درصورت رعایت نکردن بهداشت انتفال ایدز و هپاتیت، ایجاد سرطان پوست بدلیل کشیدگی هاي بسیار زیاد و گوشت اضافه خواهید بود. از جمله نقاطی ازبدن کـه مستعد ایجاد گوشت اضافه هستند میتوان بـه گردن بـه بالا، ناحیه پشت، سینه، شانه و …

این مساله به این معناست که جراح باید بتواند هزاران برش کوچک را به شکلی ایجاد کند که بقای بیشینه گرافت ها و کمترین آسیب به موهای از پیش موجود را تضمین کند. با وجودی که گوش یکی از رایج ترین نواحی بدن برای نصب آویزهاست اما سوراخ کردن گوش نیز ممکن است عوارضی را به همراه داشته باشد. در افراد چاق و یا کسانی که باردار می شوند، سوراخی که برای نصب آویز در کنار ناف قرار داده می شود، تغییر شکل و مکان داده و بسیار بد شکل می شود.

برای ساخت پیرسینگ لب بدون سوراخ میتوانید از انواع سنگ هاي زیبا استفاده کرده و برای چسباندن آن ها پشت لب، زیر لب و یا در کناره ها از چسب استفاده کنید. زمانیکه اقدام بـه پیرسینگ میکنید باید متخصصی بسیار مجرب را انتخاب کنید چراکه میزان دردی کـه تحمل خواهید کرد کاملا بـه تبحر متخصص شـما بستگی خواهد داشت. برای ایجاد کمترین میزان حساسیت بهتر اسـت از پیرسینگ هاي طلا استفاده کنید. توصیه میکنیم قبل از اقدام به کاشت مو در یک کلینیک، ابتدا با مراجعهی حضوری یا پرس و جو از مراجعه کنندگان قبلی وضعیت بهداشتی و استریل کردن دستگاهها قبل از جراحی را بررسی کنید.

پیرسینگ در دو روش دائمی و موقت انجام میشود، مدلهای موقت بدون سوراخ کردن بوده و بـه صورت چسبی یا گیره اي هستند و مدلهای دائمی صد در صد باید با ایجاد سوراخ روی بدن فیکس شوند. دراین بین ارزانترین مدلهای پیرسینگ بینی از جنس استیل و نقره بوده و پس ازآن بالاترین قیمت را طلا بخود اختصاص خواهد داد. از آن جایی که گفته شد هر فردی توانایی خرید پیرسینگ طلا را ندارد استیل جایگزین آن شده و می تواند در محل به زیبایی وجود داشته باشد.

این دقت و ظرافت باعث می شود که خونریزی و درد بسیار کمتری نسبت به روش FIT در فرد ایجاد شود. در روش کاشت مو FIT بخشهای فولیکولی (FIT) گرافتهای مو به طور جداگانه و پراکنده از بانک مو توسط پانچ مخصوص جداسازی شده، به طوری که هیچگونه اسکار و زخمی برجای نمیگذارد. هزینه کاشت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله تعداد گرافتهای کاشته شده، وسعت طاسی و تکنیک مورد استفاده برای کاشت مو. موهای کاشته شده به مدت 2 هفته رشد می کنند که این اتفاق نشان دهنده گرفتن پیوندهاست و موفقیت آمیز بودن جراحی کاشت مو میباشد.

این فستیوال بزرگ در نوامبر هر سال به مدت پنج روز برگزار می شود، حدود پنجاه هزار شتر به همراه صاحبانشان در آن شرکت می کنند که همگی را تزئین کرده و به فروش می رسند. در قبیله ودابه مردان برای اینکه مورد پسند خانم ها قرار گیرند و به عنوان همسر انتخاب شوند، خودشان را آرایش می کنند و با رنگ های تیره، لب ها و چشم های خود را رنگ کرده تا سفیدی چشم ها و دندان هایشان بیشتر دیده شود. برای اینکار چسب هاي دو طرفه خوب عمل کرده و بـه خوبی بر روی پوست شـما فیکس خواهد شد، البته برای جدا کردن این پیرسینگ ها کمی محتاطانه عمل کنید تا منجر بـه آسیب بـه پوست خود نشوید.

برای ساخت پیرسینگ بینی میتوانید مفتول هاي نازکی از نقره و استیل تهیه کرده و بـه سادگی آن ها رابه شکل حلقه در آورده و فضای کوچک بازی بر روی آن ها تعبیه کنید کـه تنها بـه اندازه پره بینی باز شوند و سپس آنرا داخل پره هاي بینی قرار دهید. پزشکان زنان و زایمان معتقدند کـه خانم هاي باردار باید از انجام پیرسینگ خودداری کنند، خصوصا آن دسته از پیرسینگ هایي کـه بر روی ناف و شکم انجام خواهند شد، چراکه چنین پیرسینگ هایي بدلیل عفونت میتوانند آسیب بیشتری بـه پوست وارد کرده ودر نهایت زمان انجام سزارین منجر بـه آسیب بـه پوست و کشیدگی بیش از حد پوست شوند.

دیدگاهتان را بنویسید