چگونه از سنگ یشم نگهداری و آن را تمیز کنیم؟

زیرکن برای چاکراه قلب مفید دانسته شده است و برای کسانی که دچار کشمکش درونی میان تغییر جهان بینی و ترس از تحقق رویاها هستند اثر نیروبخش دارد. بنابراین اگر نمیخواهید دچار سنگ کلیه شوید؛ وزن خود را متعادل نگه دارید. به همراه داشتن این سنگ باعث می شود تا عقل بر احساس فائق بیاید- به آن سنگ نابغه هم می گویند- و بدن آرامش پیدا کند. سبب تقویت شجاعت شخص در برابر خطرات می گردد و تاثیرات زیادی برای آرامش شخص دارد و همچنین گسترش و تقویت استعداد حل مسائل از خواص عقیق سلیمانی است. نتیجه این است که گرافیت آنقدر نرم است که می توانید با آن بنویسید، در حالی که الماس آنقدر سخت است که فقط می توانید آن را با یک الماس دیگر خراش دهید.

در نتیجه ، مهره مار با محبوبیت خود توانست طرفداران زیادی را به خود جلب کند. در نتیجه به احتمال فراوان بخشی از همین ویژگی ها سبب شده است که برای دفع چشم زخم انگشتری شان را به سنگ عقیق سلیمانی مزین می کنند و از خواص انگشتر سلیمانی استفاده می کنند. گفتنی است این محصول در گروه بهترین سنگ پای برقی بازار ایران به شمار میرود. تولیدکنندگان تالک٬ سنگ منیزیم سیلیکاتی یا هیدرات منیزیم سیلیکات را از معدن خریداری کرده و در آسیاب، پودر تالک را تولید و بستهبندی کرده و به بازار مصرف عرضه مینمایند.

در ابتدای این بخش توضیح دهیم که اساسا قیمت عقیق سلیمانی بالا نیست بنابراین انواع تقلبی آن غالبا در بازار وجود ندارد. از مزایای همراه داشتن مهره مار در پاراگراف بعدی توضیح خواهیم داد با ما همراه باشید. این ماده با توجه به ترکیباتی که در خود دارد معمولا به صورت کربناته یا منیزیمی یافت می گردد. کانی تورمالین Tourmaline که مانند کانی توپاز در رگه های پگماتیتی گرانیت مجموعه پلوتونیک کوه الوند در روستای ترکان همدان در برخی از نقاط مانند روستای منگاوی و اطراف جاده همدان- تویسرکان و در مناطق دیگر ایران مانند خاش در سیستان و بلوچستان، جنوب غربی شهرستان نهبندان در خراسان جنوبی و در قسمت شمال و شمال شرقی شهر ازنا و در شمال غرب الیگودرز در استان لرستان یافت می شود.

توپاز آبی اصلاحشده را آبی لندنی، آبی متوسط را آبی سوئیسی و آبی روشن را آبی آسمانی مینامند. گارنتهای با رنگ سبز پر رنگ با ارزشترند اما رنگهای روشن تر آن نیز در اغلب موارد هواخواه زیادی دارد. همچنین احادیث فراوانی از ائمه اطهار(ع) و پیامبر اکرم (ص) در مورد این سنگ و خواص انگشتر شجر سلیمانی نقل شده و سنگ عقیق سلیمانی اصل به عنوان سنگی با اهمیت شناخته می شود.

گرانیت از شناختهشدهترین سنگهای آذرین درونی است که فراوانی و زیبایی آن پس از صیقل یافتن، باعث شده است که در معماری مورد توجه باشد. البته واضح است که گردنبند عقیق سلیمانی یا گردنبند باباقوری نیز خواص یاد شده را دارد. منابعی که در هند هستند از بهترین معادن استخراج عقیق سلیمانی و باباقوری هستند. این نوع از لحاظ قیمت از باباقوری حبشی گران قیمت و از نوع بقرانی ارزان تر می باشد. مهره مار افعی نیز فوق العاده مهره های قوی و قدرتمندی هستند به دلیل کمیاب بودن این نوع مهره ها قیمت به نسبت بالاتری دارند که به مشتری های به خصوص ارائه می شود.

این نوع عقیق که از انواع عقیق سلیمانی می باشد در جواهراتی که برای کودکان می سازند کاربرد دارد و چشم بد را از آن ها دور می سازد. ۱- فارسی: به دلیل مشهور بودن این نوع بین ایرانیان به آن فارسی گفته می شود. یونانیان معتقد بودند که پوشیدن این سنگ آنها را شکست ناپذیر میکند و حتی میتواند آن را نامرئی نماید. توجه داشته باشید که دعای سنگ سلیمانی ارتباطی به عقیق سلیمانی ندارد. در نظر داشته باشید بدلیل اینکه تمامی مراحل توسط فروشگاه انجام می شود و هیچ واسطه ای در آن دخیل نمی باشد ، برای اطمینان خاطر بیشتر مشتریان محصولات با ضمانت نامه کتبی ارسال می شود.

باید به این نکته توجه کرد که این گوهر سمبل موفقیت است و بهترین سنگ جهت رفع چشم زخم و آسیب دشمنان می باشد که میتوانید با تهیه انگشتر آن از این خواص انگشتر شجر سلیمانی بهره مند شوید. اینها جزء کوچکی از خواص مهره مار است. در حال حاضر نیز همچنان یشم بر روی لوحهای نمادین کوچکی به نام pi حک میشود و در مراسم مذهبی مورد استفاده قرار میگیرد.

همچنین در دهان مردهها این سنگ قیمتی را قرار میدادند تا در آن دنیا بهتر صحبت کنند. اغلب کانسارهای تالک در ایالات متحده در سنگ های متامورفیک در سمت شرقی کوهستان های آپالاش و در سنگ های دگرگونی شده در نواحی همگرای (convergent terranes) واشینگتن، آیداهو، مونتانا، کالیفرنیا، نِوادا و نیومکزیکو واقع شده اند. تالک به 4 هدف، در تولید کاغذ، استفاده می شود. مثلا اگر از سنگها روی انگشت خود استفاده میکنید، توجه کنید که سنگ طوری روی انگشتر تعبیه شده باشد که پوست شما را مستقیما لمس کند.

اگر بخواهید سلولهای مرده پوست را از بین ببرید، کافی است از سنگ پا استفاده کنید. نکته حائز اهمیت دیگر در قیمت گذاری، تراش، طرح و نقش سنگ و ابعاد و اندازه آن است و هرچه خوش تراش تر و زیبا تر باشد قیمت آن نیز بیشتر است. زیرا این سنگ ها سرگرمی یا بازی به حساب نمی آید که به همه علنی کنیم. 3. بار مغناطیسی موجود در سنگ مهره ها با کاهش استرس، سبب ایجاد آرامش روحی و روانی بیشتر می گردد. بارهای مغناطیسی مهره های مار اعصاب را آرام کرده و استرس و عصبانیت را کاهش می دهد.

دارای ضریب شکست نور 1.667 – 1.654 و شکست دو گانه : 0.013 می باشد (اکثرا ندارد) ؛ پدیده چند رنگی نداشته و پدیده فلورسانس در آن به رنگ های سبز خیلی ضعیف ، آبی متمایل به خاکستری مشاهده می شود. این سنگ بیشتر به رنگ کرم، سفید، زرد، قرمز، لیمویی، پرتغالی، قهوه ای، گردویی، خاکستری و یا ترکیبی از آنها با توجه به حضور ترکیبات آهن، کلسیم و ناخالصیهای موجود در آن میباشد و ممکن است که این تغییر رنگ بصورت لایههای خیلی باریک منظم یا غیرمنظم باشد که در اینصورت بافت مخصوص شبیه بافت چوبی به خود میگیرد که به این بافت شالی گفته میشود و دارای رگه نمیباشد.

هرچند این نظریه ها ممکن است اشتباه باشند ولی دانستنش خالی از لطف نیست… یکی از این معجزه ها رسیدن به زندگی در کمال آرامش واعتماد بنفس و جذابیت می باشد. دارنده سنگ جادویی مار دلربا و جذاب خواهد بود و آرامش درونی بی نظیری خواهد داشت. این سنگ های کوچک موجب جلب محبت قوی اطرافیان و آشنایان شده، همچنین دشمنان را دفع می کند و دوستان بسیار زیادی را به سمت شما جذب می کند. ماساژ پا شاخههایی هم در خود دارد شاخه اول ماساژ پرمیوم (اصلاح و ترمیم پوست کف پا) که تاثیر مستقیمی روی سلامت شریان های حیاتی بدن دارد برای مثال با این ماساژ ترک و زبری قسمت پاشنه پا و میخچه با استفاده از تجهیزات مخصوص،ترمیم شده، سپس ناخنهای پا مرتب و پاکسازی میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید