ژل ایموشن سبز ; شستشو دهنده و ضد عفونی کننده مخصوص بانوان

علم قدرت است و آگاهی از نکات علمی و عمل به آن کمک می کند تا با انجام کارهایی ساده یا پرهیز از برخی کارها، سالم تر باشید. ژل تنگ کننده واژن ایموشن ویژگی های بسیاری را داراست که از جمله ویژگی ها و مزیت های استفاده از این ژل می توان به این امر اشاره کرد که استفاده از این ژل سبب بالاترین میزان برگشت کشسانی بافت های مهبل خانم ها و نیز انقباض عضلانی درونی واژن آن ها می شود که مسلما اجرای این فرآیند به جمع شدن و تنگ تر شدن واژن کمک شایان توجهی می کند. درست است که ژل ابرو رنگی نیز میتواند برای پرکردن بخشهای خالی مو استفاده گردد اما این محصول در وهله اول خاصیت تقویتکننده و حالتدهنده داشته و همان قدر که موجب زیبایی و جذابیت چهره میشود، به رشد و تغذیه مناسب تارهای ابرو نیز کمک میکند. ژل لیفت ابرو بهمنظور تقویت و کمک به رشد تارهای ابرو فرموله میشود و به همین خاطر با استفاده از این محصول علاوه بر این که از ریزش ابرو جلوگیری میشود، سرعت رشد تارهای ابرو نیز افزایش مییابد و تنها مدتی پس از استفاده مکرر از این محصول ابرو پرپشتتر میگردد. دیگر تفاوت ژل و صابون ابرو نیز در آن است که عموم ژلها بیرنگ هستند و جلوه طبیعی و مدرن دارند درصورتیکه صابون ابرو بیشتر شبیه به تاتو به نظر میآید و در ایجاد قالب و پرکردن ابرو نقش دارد؛ بنابراین لازم است اینطور جمعبندی کنیم که ژل ابرو علاوه بر زیبایی، شرایط کلی تارهای ابرو را بهبود میبخشد و موجب سلامت و رشد آنها میگردد و این در حالی است که صابون ابرو تنها جنبه زیبایی داشته و در مواردی ممکن است pH صابون ابرو به پوست آسیب برساند و یا حساسیت ایجاد کند.

با این حال عدم تقارن ابروها، آسیب به عصبهای حسی، فرورفتگی در ناحیه ابرو، احساس خستگی و تاری دید و … در میان ژلهای رنگی نیز بازهم به نامهای آشنا همچون اسنس، نیکس و گلدن رز برمیخوریم. در میان ژل لیفت ابروهای بیرنگ دو برند باکیفیت بیشتر از سایر برندها میان بانوان ایرانی محبوبیت دارند: ژل ابرو و مژه اسنس و همچنین ژل تقویتکننده و حالت دهنده ابرو برند گلدن رز. با ما همراه باشید تا به ترتیب درباره هرکدام از این موضوعات بیشتر توضیح دهیم. یکی از دلایل ترجیح ژل ابرو به سایر روشهای موجود برای فرم دهی و پرپشت کردن ابرو توسط بانوان آن است که این راه دردسر نداشته و هر خانمی میتواند با تهیه یک محصول باکیفیت و مقرونبهصرفه، در منزل به ابروهای خود شکل دهد و خود را از شر هزینههای اضافه، مراجعه متعدد به سالنهای زیبایی و مراقبت پس از انجام تاتو و هاشور رها کند. با انتخاب ژل ابرو علاوه بر زیبایی، سلامت را نیز به خود هدیه میدهید ولی باید به این نکته توجه کرد که بسیاری از بانوان در سنین میانسالی با مشکل ریزش ابرو مواجهاند و یا جلوه مرتب و نقاشی شده همچون تاتو را بیشتر میپسندند و برخی از بانوان کمسنوسالتر نیز بهخاطر ژنتیک، آبوهوا، بارداری و یا هر دلیل دیگر ابرو کمپشت دارند؛ در این شرایط لازم است تا از صابون ابرو استفاده گردد.

برخی از بانوان به دلیل شرایط محیطی و یا ژنتیک بهصورت طبیعی ابروهای کم پشت دارند و باید برای رسیدن بهظاهر ایدهآل تلاش بیشتر کنند. یکی از بهترین برندهای موجود در بازار برند اس ال ای بوده که خانمها میتوانند باتوجهبه رنگ مو خود محصول موردنظرشان را انتخاب کنند و از بافت و جلوه این ژل لیفتکننده لذت ببرند. بهترین مارک ژل لب محصولی است که بر پایه هیالورونیک اسید باشد و از طریق ترکیب با آب درون پوست، موجب افزایش حجم لب شود. درست است که در نگاه اول این محصول کاربرد مشابه ژل مو دارد، اما ژل لیفت ابرو علاوه در حالت دادن میتواند موجب پرپشت به نظیر رسیدن ابرو شده و با فرمولاسیون مغذی و بهرهگیری از انواع ویتامین، تارهای ابرو را تقویت نماید. ناحیه تناسلی زنانه به خودی خود پذیرای میکرو ارگانیسمهایی است که اگر به میزان تعادل در آن وجود داشته باشند، مشکلی در سلامتش ایجاد نخواهند کرد؛ اما اگر تعادل پ هاش این ناحیه از بین برود، انواع مشکلات زنانه در آن ایجاد خواهد شد.

بعد از این که این پروسه انجام شد، یک مایع تمیز از آن باقی می ماند که سپس آن را خشک می کنند و یک ماده ای شبیه به عسل به صورت مایع غلیظ از آن به جا خواهد ماند. در این میان برندهای دیگر نیز وجود دارند که بانوان میتوانند در صورت تمایل از محصولاتشان استفاده کنند و ما ژل لیفتکننده ابرو فلورمار و یا ژل ابرو نیکس را پیشنهاد میکنیم. برای ابروهای کمپشت و نازک هر دو حالت ژل لیفتکننده یعنی بیرنگ و رنگی مناسب است. هر کدام از این مدلها بسته به نیاز داوطلب برای کاربرد خاصی استفاده می شود. میتوانید از هر آبمیوهای برای تهیه ژله استفاده کنید، اما اگر از آبمیوههایی مانند سیب و … در بخش قبل بهتفصیل درباره کاربرد ژل ابرو پرداختیم و مزایای استفاده از این محصول بهقدری گسترده است که خریداری آن به دلیل و توجیه نیاز ندارد بااینحال در ادامه، ژل ابرو را از مناظر دیگر نیز بررسی خواهیم کرد. در سالهای اخیر کاربرد ژل ابرو بیشازپیش برای بانوان واضح شده و امروزه این محصول توانسته جایگاه خود را در میان طرفداران پیدا کند و به عضو ثابت کیف آرایش آنها تبدیل گردد.

دیدگاهتان را بنویسید