ژل روان کننده ایموشن ؛ ژل لوبریکانت ایموشن زرد

مانند ژله های که از روغن های نفتی مثل وازلین در فرمولاسیون خود استفاده می کنند. ژل های روغنی یا میکرو ژل ها بصورت امولسیون های شفاف روغن در آب عرضه میشوند .( قطرات روغن آن قدر کوچکند که امولسیون شفاف به نظر میرسد ). این مدل ژل ها بیشترجهت ایجاد درخشندگي و گره گشایی از مو در موقع برس و یا شانه کردن استفاده میشوند . HbA1C افرادی که ژلاتین مصرف کرده بودند، پس از ۳ ماه کاهش چشمگیری داشت و التهاب بدن آنها هم کم شده بود. چنانچه موها چرب و کثیف باشد تأثير ژل کم تر ميشود و بعلاوه موها موخوره می گیرد و از سلامت موها کم ميشود . هر چه مقدار ماده مصرف شده کم تر باشد، موها شل تر خواهند ایستاد. برای موهای کوتاه به مقدار یک بند انگشت ژل بردارید، آن را بین کف دست خود بمالید تا کمی گرم شود و کاملاً روی موهای خود بمالید. این نوع ژل کمک میکند تا موهای شما حالت خیسی پیدا کند بدون اینکه خیس باشد و افراد با دیدن موهای شما گمان خواهند کرد، موهای خیسی دارید. برای حالت دادن به موها از محصولات آرایشی زیادی استفاده میشود که یکی از محبوبترین آنها ژل موی سر است.

ژل رویال دارای اثرات آنتی اکسیدانی و ضد سرطانی است و بر روی رده­ های مختلفی از سلول­ های سرطانی تا کنون آزمایش شده است که در اکثر موارد اثرات مهارکنندگی به همراه داشته است. براي اینکه حالت موها بیش تر شود موها را بصورت دسته ای بین انگشت ها در هم بپیچید. باید به این نکته هم اشاره داشت که این ژل حالت غیر طبیعی به موها میدهد و استفاده تخصصی از این ژل به آریشگران پیشنهاد میشود. در خصوص میزان مصرف این ژل نیز باید به خاطر داشته باشید که بدین شکل می باشد که می بایست به اندازه و به جا از آن استفاده کنید. محققان میگویند که مصریها از این محصول استفاده میکردند تا مطمئن شوند که سبک آنها در زندگی و پس از مرگ ثابت مانده است. ژل رویال یکی از محصولات زنبور عسل میباشد که گزارشهای زیادی در مورد فعالیتهای دارویی آن در حیوانات آزمایشگاهی وجود دارد. پروتئینی از نوع کلاژن بوده که از استخوان، پوست و غضروف حیوانات تهیه میگردد و در صنایع غذایی به دلیل ویژگی پیونددهندگی و تشکیل ژل به عنوان ماده افزودنی مورد استفاده قرار می گیرد. در پوست، آب جذب اسید هیالورونیک میشود طوری که پوست به میزان مطلوبی هیدراته میگردد.

غلیظ یا رقیق بودن ژلها در میزان قدرت نگهدارندگی آنها مؤثر است. برخی از این ژل ها بدون مواد تاخیری و برخی از آنها دارای مواد تاخیری هستند. ژل مو بهتازگی در رنگهای متنوع هم تولید شدهاند، بهطور مثال برای زیباتر کردن موهایتان در سنین بالاتر میتوانید از ژل مو جو گندمی استفاده کنید. بسیاری از ژل های شیک و لوکس موجود در قفسه های فروشگاه حاوی هورمون های مختل کننده عطر و بو و رها کننده فرمالدئید هستند، در صورتی که فقط با 1 تا 3 ماده ساده می توانید ژل موی طبیعی درست کنید. گاهی اوقات با زدن این ژلها نمیتوانید دستها را لای موهایتان کنید و بسیار قوی هستند. این نوع ژلها نیز برای محکم نگهداشتن موها بسیار مفیدند و حالتدهنده بسیار قوی هستند. این نوع ژل بسیار غلیظ بوده و مناسب برای برقراری رابطه جنسی در آب ، وان حمام ، استخر میباشد . آلوئه ورا گیاهی است که بیشتر در مناطق گرمسیری و خشک پرورش می یابد . ژل آلوئه ورا را از کجا بخریم؟ درصورتیکه تحت شیمیدرمانی قرار نگرفتهاید، هیچ چیز مانع استفاده شما از ژل معمولی نیست.

شما میتوانید در مورد مقایسه این دو روش با متخصص پوست یا زیبایی مشورت کنید. ژل مو روغنی (Micro gels): این نوع از ژل موها برای ایجاد درخشانی و شانه پذیری موها در هنگام برس و یا شانه کردن کاربرد دارد. ژل نورامیس برای لب که ذرات متوسطی دارد برای چروک های متوسط ، مانند گلابلا ، چین اطرف چشم ، چروک های تقریباً عمیق، خطوط اطراف دهان (لبه بینی تا گوشه دهان) استفاده می شود. استفاده از این محصول از این جهت مهم است که ابروهای شکل داده شده زیبایی خاصی به ظاهر می بخشند و باعث می شوند اثر آرایش چشم بیشتردیده شود. مرطوب بودن موها موقع استفاده از ژل بسیار مهم است. مجموعهای از برترین ژل مو خارجی و داخلی در فروشگاه اینترنتی دیجیاستایل موجود هستند. در این راستا مطالعات نشان داده اند که خوردن غذاهایی که تولید کلاژن را به طور طبیعی افزایش می دهد ، مانند ژلاتین ، باعث بهبود خاصیت ارتجاعی و ظاهر پوست از داخل می شود. ژل هایی که غلظت متوسط دارند براي جلا دادن موها مورد استفاده قرار می گیرند. پوست های خشک اغلب رطوبت کمی دارند و عوارض خشکی پوست به آسانی قابل مشاهده است.برای مقابله با خشکی پوست، هر شب ترکیب زیر را به صورتتان بمالید.

دیدگاهتان را بنویسید