کاشت مو در ایران FIT

مشخص است که هرچه سابقه کاری پزشک بیشتر باشد، تجربه و مهارت او هم در زمینه انتخاب بهترین روش کاشت مو با توجه به وضعیت شما و همچنین انجام تکنیک برداشت و کاشت موها بیشتر خواهد بود. در صورتی که به یک کلینیک کاشت موی مناسب مراجعه کنید، پزشک در جلسه مشاوره باید وضعیت تراکم موها در ناحیه بانک مو و ناحیه طاسی، میزان شل بودن یا سفت بودن پوست سر، سابقه ابتلای شما به بیماریهای مختلف و از همه مهمتر علت ریزش مو را بررسی کند و سپس بهترین روش درمان را به شما پیشنهاد دهد. از اهداف اصلی پرسنل و مدیریت کلینیک کاشت مو نوین هیر است که سیزده سال سابقه ما خود گواهی بر این امر بوده است.

چه گواهی نامهها و مدارکی در زمینه کاشت و ترمیم مو دارد؟ زیرا رعایت مسائل بهداشتی و ضدعفونی بودن دستگاهها و ابزارهای کاشت مو تاثیر چشمگیری در کاهش عوارض کاشت مو و همچنین افزایش احتمال موفقیت در پیوند مو دارد. بنابراین یکی دیگر از ویژگیهای بهترین مراکز کاشت مو این است که مجهز به دستگاهها و امکانات مدرن باشد و بهترین و برترین تکنیکهای کاشت مو که مورد تایید وزارت بهداشت ایران و اتحادیه اروپا باشند را ارائه کند. موفقیت پیوند چربی و ماندگاری آن کاملا وابسته به نحوه کار و مهارت متخصصی دارد که این کار را انجام می دهد.

که می تواند به موهای ریش و یا موی قسمت هایی از بدن اشاره باشد، اگرچه دراین زمینه محدودیت هایی وجود دارد و برای همه افراد امکان پذیر نیست. پس برای گرفتن نتیجه مطلوب خود باید صبر زیادی داشته باشید که ممکن است تا یک سال هم طول بکشد! همان اندازه که امکانات کلی کلینیک کاشت مو در موفقیتآمیز بودن نتیجه کاشت مو موثر است، انتخاب بهترین دکتر کاشت مو هم کمک زیادی به این موضوع میکند.

برای کاشت مو سطح اجتماعی و فرهنگ فرد اهمیت دارد، زیرا بعد از کاشت مو فرد باید زمان، بهداشت و هزینه زیادی را برای مراقبت از کاشت مو صرف کند تا فرد دچار عفونت و یا عارضه نشود. اگر چه باید برای هفته اول پس از جراحی کاشت مو باید با احتیاط با موی خود رفتار کنید، ده روز پس از آن می توانید شامپو زدن، شانه زدن و مراقبت های موی نرمال را از سر بگیرید. فولیکول ها از نواحی پشت و کناره های سر که نسبت به ریزش مو مقاوم هستند و همواره به رشد خود ادامه می دهند، انتخاب می شوند به همین خاطر، کاشت مو نتایج دائمی و همیشگی را به همراه خواهد داشت.

توجه داشته باشید که از قرار دادن مستقیم کمپرس بر روی پوست سر باید خودداری شود و کمپرس را به مدت بیست دقیقه بر روی پیشانی قرار دهید. به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، تحقیقات علمی ثابت کردهاند که ریزش مو بهصورت روزانه تا ۱۰۰ تار مو در روز طبیعی است و این جزئی از چرخه رشد و ریزش طبیعی موی سر انسان است. شما می توانید هر گونه که می خواهید آن ها را حالت دهید.

توجه داشته باشید که واکنش بدن هر فردی با دیگری متفاوت است و ممکن است این علائم در همه افراد مشاهده نشود. تارهای مویی هم رنگ و همزاد موهای متقاضی انتخاب می شوند و سپس این تارها برروی شبکه ای که کاملا یکسان با پوست سر انسان است قرار می گیرند.این شبکه با استفاده از کراتین های مخصوص گیاهی بروی سر شخص کاملا ثابت شده بطوری که حتی از فاصله بسیار نزدیک نیز تفاوتی با پوست طبیعی سر دیده نمی شود.

بخصوص بيماران کم سن دارای ريزش موی شديد در صحبت با پزشک نرمش کمتری نشان داده و رسيدن به تفاهم با آنها دشوار است زيرا اين گروه سنی درباره محل مناسب خط موی جلوی سربرداشت نادرستی داشته وچون به شدت نگران وضعيت فعلی خودهستند نمی توانند در موردآينده خود تصوردرستی داشته باشند. یکی از بهترین روشهای کاشت مو کاشت مو به روش FIT است در این روش برخلاف سایر روشهای قدیمی بانک مو برش داده نمی شود و هیچگونه جراحی صورت نمی گیرد؛ بلکه با استفاده از ابزارهای ظریف گرافت های مو به صورت دانه دانه از پشت سر یا همان بانک مو برداشته شده و در ناحیه طاس و خالی سر کاشته می شود.

باد توجه کنید که پس از کاشت ابرو، تارهای کاشته شده میریزند و مدتی طول میکشد تا دوباره در آده و رشد کنند. نتایج عمل پیوند مو معمولاً در مواردی که این روش روی افراد با درجات پیشرفته ریزش مو انجام شود ، چشمگیرتر است. PRP در مواردی به عنوان یک روش جایگزین کاشت مو و جهت درمان ریزش مو به کار میرود و در مواردی دیگر همراه با دیگر روشهای کاشت مو جهت تقویت ضخامت و رشد موهای کاشته شده استفاده میشود. کاشت مو با یک دستگاه اتوماتیک و با تعداد تار موی کاشته شدهی حدود سه برابر روش دستی انجام میگیرد یعنی 14000 تار مو در یک دقیقه.

در کلینیک پوست و مو رز شما با پیشرفته ترین روش های کاشت مو و ابرو و نیز تزریق چربی مواجه هستید و می توانید با خیال راحت از خدمات ما بهره ببرید. امروزه دیگر روش های سنتی و قدیمی کاشت مو برای افراد مهم نیست و با پیشرفت علم پزشکی و همچنین دسترسی به دستگاه های مدرن کاشت مو ، این روند گسترش پیدا کرده و راه های پیوند مو هم برای افراد تست می شود . استفاده از موهای تکهای یک روش غیر جراحی برای بازگرداندن پوشش مو در نواحی طاس سر است.

موهای کاشته شده به روش میکروگرافت ظاهری بسیار طبیعی دارند و به همین خاطر نیز تعداد گرافتهای برداشته شده معمولا بیشتر از روشهای دیگر میباشد. آیا دارای بورد تخصصی میباشد یا خیر؟ این روش مشابه روش FIT است با این تفاوت که در روش FUT نیازی به تراشیدن موی سر نیست و کار با استفاده از تجهیزات بسیار تخصصی انجام میگیرد به همین علت دقت و ظرافت کار بسیار بیشتر است.

نکته قابل توجه این است که کاشت ابرو به روش FUE حتی در مواردی که قبلا ابرو تاتو یا هاشور زده شده باشد نیز قابل اجرا است. البته مراقب باشید، زیرا در مواردی ممکن است کلینیکهای کاشت مو در قالب بیماران و کاربران شبکههای اجتماعی اقدام به درج نظرات مثبت و تعریفهای اغراقآمیز از یک مرکز یا پزشک خاص کنند! کلمه پیوند مو بیشتر در مواردی مورد استفاده قرار میگیرد که شخص دچار ریزش مو کم شده و نیاز به کاشت قسمت کوچکی از سر دارد .

در نظر داشته باشید که بسیاری از مشکلات کاشت مو نظیر عفونت، نکروز، باقی ماندن اسکار یا جای زخم، خونریزی شدید و … در نظر داشته باشید که این روش درمانی لزوما پیوند مو نیست و در برخی از موارد میتوان با استفاده از داروهایی نظیر ماینوکسیدیل فرآیند ریزش مو را کنترل کرد (منبع). به طور کلی مراحل کاشت مو با توجه به روش کاشت متفاوت است؛ اما قدمهای مشابهی وجود دارد که باید در همه مراحل برداشته شود. امروزه روش های مختلف و متفاوتی برای درمان ریزش و کاشت موی سر وجود دارند، و این موضوع می تواند در تحقیق اولیه شما را کمی گیج کند.

کاشت موی طبیعی ، درمان قطعی و همیشگی برای رفع طاسی و کم پشتی موها است.در روش های درمانی کاشت موی طبیعی ، موها رشد طبیعی دارند و ترمیم موها انجام می شود. سن فرد به عنوان یکی از عوامل قابل توجه پزشکان برای تجویز کاشت موی طبیعی و پیوند موها قابل ذکر است . هر کدام از این سوالها را به شما پاسخ میدهیم. با توجه به شرایط فرد تصمیم گرفته می شود کدام روش برای فرد مناسب است: FUT، FIT یا ترکیبی هر دو. لازم است در نظر داشته باشید این هزینه نسبت به تراکم و کیفیت بالاتر و همچنین ماندگاری مادام العمر به نسبت نتایج کاشت مو با روش های رایج و سنتی بسیار به صرفه تر بوده و دیگر نیازی به دارو و درمان های طولانی و بی اثر نمیباشید و با توجه به سابقه طولانی کلینیک رنسانس کاملا رضایت شما را در پی خواهد داشت.

برای افرادی که دچار ریزش موی ناشی از مسائل ارثی و ژنتیکی هستند، مصرف داروهای فیناستراید و ماینوکسیدیل می تواند به کند شدن روند ریزش کمک کند، اما در صورت حاصل نشدن نتایج دلخواه، می توان با مشورت پزشک و با توجه به شرایط بدنی، بهترین روش کاشت مو را برای این افراد در نظر گرفت. افرادی که بانک موی مناسبی ندارند، سابقه ابتلا به کلوئید دارند و یا ریزش موی آنها ناشی از شیمیدرمانی است، کاندید مناسبی برای کاشت مو نیستند (منبع). هدف ما آگاهی بخشی واقعی و ایجاد انتظارات منطقی، منطبق بر علم روز به متقاضیان کاشت موی طبیعی بر پایه بالاترین کیفیت کاشت می باشد .

کاشت ابرو نیز یکی از خدمات پرطرفدار در بین بانوانی است که ریزش ابرو یا کم پشتی ابرو را تجربه کرده اند و تمایل به داشتن ابروهای پر پشت و طبیعی دارند. ولی اگربخواهيم پیوند مو را درلابلای موهای موجود (بخصوص اگر اين موها ضخيم و باکيفيت باشند) انجام دهيم لازم است که فضای کافی در بین موها وجود داشته باشد تا بتوان آن شکاف را ايجاد نمود. این موها دائمی هستند و ریزش ندارند بعلاوه به راحتی می توان موهایی پرپشت ایجاد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید