کاشت مو: 15 نکته مهم قبل از کاشت مو طبیعی

قدیمی ترین گوشواره ها در مقبره ای مربوط به 2500 سال پیش یافت شده اند. بنابراین انتخاب پزشک ماهر در زمینه کاشت مو به روش SUPER FUE PLUS، از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. بنابراین پیرسینگی را انتخاب کنید تا به لباس های شما گیر نکند و اصطکاک آن با لباس ها حداقل باشد. بعد از انجام جراحی ممکن است به علت استفاده از داروهای بی حسی در قسمت پیشانی و ناحیه ابروها مقداری ورم را مشاهده کنید که به سرعت از بین خواهد رفت.

این مراسم که امروزه به کشور های سنگاپور، سریلانکا و حتی آفریقای جنوبی نیز اشاعه پیدا کرده اصالت خود را از یک داستان مذهبی و ایالت تامیل نادو هندوستان وام می گیرد که خود متشکل از هجده آیین است که انجام آنها حدود دو ماه و نیم به طول می انجامد. در قسمت موی کاشته شده خارشی بوجود می آید که کاملا طبیعی است و یکی از مراحل بهبودی است اما اگر این خارش ادامه پیدا کرد باید به پزشک خود مراجعه کنید تا مبادا عفونتی در ناحیه کاشت به وجود آید. اگر از اینکه موهای پر پشتی ندارید، ناراحت هستید، باید با مشاوره های متعدد بهترین کلینیک پیوند مو و ابرو را در ایران پیدا کنید.

فولیکولهای انتقال یافته، مقاوم به درمان هستند و در نتیجه پس از انتقال به ناحیه بی مو، دچار ریزش نمیشوند. اگر به دلایلی همچون آلوپسی آندروژنی یا ریزش موی ارثی، بیماری زمینهای کنترل یا درمان شده، شکستگی، سوختگی و … افرادی که از ریزش مو با الگوی نامشخص، ریزش موی سکهای (آلوپسی آرهآتا) یا ریزش مو به علت بیماریهای زمینهای و درمان نشده رنج میبرند، در انتخاب روش کاشت مو محدودیتهای زیادی دارند. قبل از اینکه اقدام به سوراخ کردن بینی خود کنید، چند مرکز مختلف را بررسی کنید و بهترین آنان را با بالاترین کیفیت انتخاب کنید.

تکنیکی که برای خواب مو ها، فرم دهی آن و همچنین ایجاد یک تاج زیبا برای موها نیاز است را هرکسی ندارد و این تکنینک ها تعیین کننده یک ابروی طبیعی و زیبا هستند که باید در انتخاب کلینیک معتبر و هم چنین متخصص کاشت و تکنسین ها دقت کافی را به کار گرفت. در یک مطالعه در برزیل PRP پس از کاشت مو با بهبودی 15% در قطر و تعداد موها همراه بوده است. این ناحیه یکی از بهترین نواحی بدن برای آویزانکردن آویز و گوشواره است. بدون شک میتوان گفت که کاشت مو، یکی از بهترین و موفق ترین روشهای درمان ریزش مو است.

با توجه به هزینه های بالایی که یک عمل پیوند مو برای کلینیک دارد قیمت کاشت مو را بطور معمول می توان قیمتی بین 4 تا 5 میلیون تومان تخمین زد و قیمت های دیگری که بسیار پایین و یا نجومی هستند، منطقی نبوده و خارج از عرف می باشند. اگر به زبان خود نگاه کنید میبینید که بیشتر عروق خونی از وسط زبان شما عبور کرده و تا امتداد فرنولوم ادامه دارد پس سوراخ کردن زبان معمولا در خط وسط انجام نمیشود بلکه برای آنکه در تکلم مزاحمت ایجاد نکند، معمولا آن را در قسمت عقبتر کار میگذارند.

کاشت مو به روشهای متعددی انجام میشود. قیمت کاشت مو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، البته که هزینه پیوند مو کلینیک ستاره ایران نوین با توجه به تجربه ی متخصصان کاشت مو کلینیک ستاره ایران نوین است. موهای جدید به تدریج پس از گذشت ۴ ماه از زمان پیوند، ظاهر می شوند. در برخی موارد موهای اولیه فر بوده که پس از گذشت حدودا یک سال، صاف میشوند. موهای سر به طور طبیعی به صورت تکی یا گروهی وجود دارند که به عنوان واحدهای فولیکولی شناخته میشوند و معمولاً حاوی دو تا چهار تار مو هستند.

اما باید به این نکته توجه داشته باشید که این روش به هیچ عنوان روش جایگزین کاشت مو نخواهد بود، چون هر کدام از این روشها کاربردهای متفاوتی نسبت به هم دارند و کابرد بوتاکس مو کنترل و جلوگیری از ریزش مو است در حالی که در کاشت مو شما با جابجایی فولیکولها مو، یک عمل تخریبی برای رویش مجدد مو در مناطق طاس انجام میدهید. پیرسینگ دندان ها مانند آنچه که در مورد بینی و گوش و لب انجام میشود ممکن است عوارض جانبی داشته باشد اگر به روش درست و مطمئن انجام نشود . در کلینیک ستاره ایران نوین بهترین متخصصین کاشت ابرو با مهارت بالای خود رضایت شما را کسب خواهند کرد و شما نیز به آنچه دلخواهتان در زیبایی چهره هست می رسید.

کسب آگاهی از ویژگیهای یک مرکز درمانی با کیفیت، میتواند باعث نتیجهگیری بهتر شما شود و ارزشمندترین دارایی یعنی سلامتی شما را حفظ کند. ۷. بعد از کاشت مو چه اتفاقی میافتد؟ ✔ چه میزان از این کار آگاهی دارد؟ کاشت مو چه مشکلاتی برای شما ایجاد خواهد کرد؟ نگین یک وسیله تزئینی، به شکل قلب یا ستاره و از جنس پلاتین است که کاشت آن، در زیر خارجیترین قسمت لایه چشم (ملتحمه) توسط جراح صورت میگیرد.

ضدعفونی سر، از اولین اقدامات در تمام روشهای کاشت مو است که با هدف از بین بردن آلودگیها و کاهش احتمال عفونت صورت میگیرد. در سایر روشهای کاشت مو، بی حسی با استفاده از تزریق مواد بی حس کننده انجام میشود. یک آرایشگر یا طلافروش قطعاً فرد مناسبی برای انجام این کار نیست؛ شک نکنید. انگور سیاه میوه ای بسیار مفید برای تقویت موها بوده و می تواند موهای شما را براق، مقاوم و لخت کند. در کاشت مو با توجه به نوع روش پیوند، موهای خود شخص از پشت سر یا ناحیه ای از بدن برداشته می شود و سپس با استفاده از میکروسکوپ و لوپ های مخصوص، فولیکول های آن به صورت تک تک جدا می شوند و با همان ظرافتی که جدا شده اند در ناحیه گیرنده با ایجاد برش هایی در حد یک میلی متر پیوند زده می شود.

یکی از مطمئنترین راهها برای درمان کم پشت بودن مو و کچلی، کاشت مو است. طاسی در مردان ممکن است ژنتیکی و حتی ناشی از تغییرات هورمونی باشد. پیرسینگ یک نوع تغییرات بدن است.معیارهای فرهنگی بازتاب پیرسینگ بسیار گوناگون است. دراین مدل ها بـه سادگی میتوانید انواع حلقه ها را استفاده کرده و بدون آنکه مشکلی برای شـما ایجاد شود پیرسینگ بینی را جدا کرده و مدلهای متفاوت دیگری را امتحان کنید. سال هاست که متخصصان پوست و مو و جراحان زیبایی در سراسر دنیا، برای درمان ریزش مو اقدام به کاشت مو میکنند. ۱. آیا عمل کاشت مو فقط مخصوص آقایان است؟

ولی بهتر است حدود 3 تا 5 روز پس از عمل استراحت کنید تا شرایط بهتری داشته باشید. هرچقدر فاصله زمانی بین برداشت تا کاشت فولیکولها بیشتر باشد و به عبارتی فولیکولها، مدت زمان بیشتری را در خارج از سر سپری کنند، احتمال آسیب به آنها افزایش مییابد. قابلیت تنظیم سرعت چرخش کانولا، تنظیم زاویه، کمترین مقدار خونریزی، کمترین مقدار آسیب به فولیکولها، افزایش ۵ الی ۷ برابری سرعت و دقت برداشت و احتمال ۴ الی ۵ برابری برداشت گرافت های ضخیم و چند ریشهای، از جمله قابلیتهایی هستند که در نسل جدید این دستگاه ایجاد شده است.

همچنین در مرحله برداشت فولیکولها، به ریشه موها هیچ گونه آسیبی وارد نمیشود. در گام بعدی، فولیکولهای برداشت شده ترمیم میشوند و آماده مرحله کاشت میگردند. اما در جدیدترین روشهای کاشت مو، فولیکولها به صورت واحدی برداشته میشوند و درنتیجه دیگر نیازی به ایجاد برشهای بزرگ در ناحیه بانک مو نیست. همانطور که قبلاً هم گفتیم، در روشهای بدون جراحی یا روشهای مبتنی بر متد FUE، دیگر نیازی به ایجاد برشهای بزرگ در پشت سر نیست و فولیکولها به صورت تکی و با ایجاد سوراخهایی با قطر کمتر از ۱ میلی متر استخراج میشوند.

نکته حائز اهمیت در خصوص روش SUPER FUE PLUS این است، که اگرچه مراحل برداشت و کاشت فولیکولها به وسیله دستگاههای هوشمند صورت میگیرد؛ با این حال این پزشک است که باید با طرز استفاده صحیح از دستگاهها آشنایی داشته باشد. یکی از روشهای درمان ریزش مو، کاشت مو است. اگرچه روشهای متعددی برای کاشت مو وجود دارد؛ با این حال تمرکز همه آنها بر انتقال فولیکولها یا گرافت های سالم مو از ناحیه برداشت (بانک مو) به ناحیه تحت ریزش است. معمولا پزشک پس از اتمام کاشت مو یکسری نکات و توصیههای مراقبتی نظیر نحوه شستن سر، روش صحیح خوابیدن، باز کردن پانسمان و …

برای افرادی که قصد کاشت مو دارند یکی از مهمترین مسایل است که قبل از اقدام به کاشت در مورد آن بسیار حساس هستند. کاشت موها در شکافهای ایجاد شده توسط دستگاه IMP GE انجام میشود. روش های زیادی برای انجام کاشت ابروی طبیعی انجام می شود ، روش های FUT , FUE از جمله این روش هاست. در این روش دیگر نیازی به تراشیدن و کوتاهی موها در قسمت بانک مو نیست و هم چنین برداشت گرافت ها بصورت بسیار کمتر و بسیار ظریف تر انجام می شود و به همین دلیل جای برداشت و کاشت با عوارض بسیار کمتر و محدود تری مواجه می شوند و این یک مزیت محسوب می شود که بسیاری از علاقه مندان انجام پیوند مو و همچنین کاشت ابرو را ترغیب می کند که جراحی خود را با این روش انجام دهند.

کاشت مو طبیعی در کلینیک ستاره ایران نوین با تراکم بالا انجام می شود و گرافت های شما را از بخش بانک موی شما برداشت می کنند. البته کاشت ابرو هم مانند عمل کاشت مو دارای روش های مختلفی برای برداشت گرافت ها دارد و همانطور که می دانید کاشت در همه ی روش ها به یک شکل انجام می شود و فقط تفاوت روش های مختلف در نحوه برداشت گرافت ها می باشد. البته شدت و ضعف تمامی این موارد باز هم به تخصص و تجربیات شخصی برمی گردد که عمل کاشت ابرو را برای شما انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید