کاشت مو: 15 نکته مهم قبل از کاشت مو طبیعی

همچنین از آنجایی که پیرسینگ ها معنای مختلفی دارند اگر به دنبال معنی پیرسینگ هر ناحیه هستید به لینک درج شده مراجعه کنید. سعی کنید که آرامش خود را حفظ کنید. انسانها همیشه به دنبال تنوع و تغییر در خود و ساختار ظاهری خود هستند و پیرسینگ یکی از روشهای تغییر ظاهری از سالهای بسیار دور میباشد. بعد از انجام پیرسینگ تا پایان زمان ترمیم، آن را دستکاری نکنید و آویز را تغییر ندهید. این آرایشگر درباره تبلیغاتی که در زمینه صاف کردن مادامالعمر موها این روزها در فضای مجازی میشود، میگوید: مویی که روی آن کار شده ممکن است حالت مورد نظر و آن صافی و به قول معروف شلاقی بودن را داشته باشد ولی با رشد موهای جدید دوباره حالت مجعد باز میگردد هیچ عقل سلیمی قبول نمیکند که بتوان جنس موها را تغییر داد.

با این حال اگر علائمی مثل درد، قرمزی، تورم، خونریزی و یا ترشح چرک مشاهده کردید، احتمالاً پیرسینگتان عفونت کرده است. دو بار در روز به مدت ۲ الی ۳ روز از الکل و یا پماد آنتی بیوتیک استفاده کنید. در سه تا چهار ماه اول بیشتر از دو بار در روز ناحیه را شستوشو ندهید و برای خشک کردن محل پیرسینگ از حوله کاغذی استفاده کنید زیرا حولههای پارچهای معمولا آلوده به باکتری هستند. جهت دریافت هزینه کاشت مو از سه ناحیه روبرو، بالا و پشت سر خود عکس گرفته و به شماره ۰۹۱۲۲۲۵۲۷۳۱ (مشاور ارشد کلینیک خانه سفید) ارسال نمایید.

و با مشورت و مراجعه با پزشک معالج میتوان اصلاح سر را انجام داد. برداشتن یک نوار از پشت سر برای کاشت آن در قسمتهای میانی و جلویی، موجب میشد که این فرآیند با سرعت بیشتری انجام شود و اساسا کم تر از متدهای سنتی دیگر، زمان لازم داشته باشد. در روش FUT نوارهایی از موی پس سر که ناحیه اهدا کننده است، برداشته میشود، سپس زیر میکروسکوپ به واحدهای فولیکولی مو تبدیل شده و سپس با ایجاد شکافهای ظریف در ناحیه مورد نظر ، کاشته میشوند.

جهت اطلاع از قیمت کاشت مو و مشاوره جهت انجام عمل کاشت مو و یا مشاوره با همکاران ما در کلینیک کاشت و ترمیم موی رنسانس در تماس باشید. دو ساعت پیش از قرار برای پیرسینگ یک وعده ی غذایی مغذی و یا میان وعده میل کنید. با داشتن سوراخ در نواحی مختلف گوش میتوانید از گوشواره ها و پیرسینگ های مختلف استفاده کنید. دکترسعید زحمتکش مقدم با اشاره به حجم بالای تبلیغات غیرواقعی در فضاهای مجازی میگوید: تبلیغات در زمینه تقویت مو و ریشه مو با کمک جذب ویتامین به هیچ عنوان نمیتوانند کارآیی داشته باشند زیرا مو کلاً قابلیت جذب ویتامین را به حد لازم ندارد و با اصلاحاتی مانند ویتامینه کردن، فقط بافت مو نرم میشود و مو از خشکی درمیآید دقیقاً همان کاری که یک نرم کننده میکند این در حالی است که 99 درصد تبلیغات میتوانند کاملاً خطرآفرین باشند.

پیرسینگ ناف یکی از ترند ترین پیرسینگ هایی است که توجه خانم ها را به خود جلب میکند. این مدل بسیار زیبا نظر پسران جوان را نیز به خود جلب کرده به گونه ای که از این مدل برای بینی بیش تر استفاده می کنند. این گونه که از شواهد مشخص میشود پیرسینگ (شامل پیرسینگ گوش) در زمان قدیم (باستان) در سراسر اقوام دورتادور دنیا انجام میشدهاست. از حرکت دادن زیور آلات گذاشته شده تا زمان بهبودی کامل خودداری شود. خانم های باردار اگر علاقه دارند اینکار را انجام دهند باید حداقل تا زمان زایمان صبر کنند ، پیرسینگ احتمال ابتلا به عفونتهای بعد از زایمان را بیشتر کرده و بالا می برد و عفونت های بعد از زایمان جزو عفونتهای خطرناک می باشند.

البته این را هم فراموش نکنیم که هیچیک از عملهای جراحی بدون عارضه نیست و از آنجا که چشم یک عضو حساس و ظریف است، ورود هرگونه جسم خارجی در چشم میتواند احتمال ایجاد عفونت و عوارضی نظیر تاری دید، نابینایی، ریزش اشک از چشم و . پیرسینگ گوش پایان کار نیست و پس از آن باید آماده باشید تا از پیرسینگ گوشتان مراقبت کنید تا از بروز هرگونه عفونت یا زخم جلوگیری شود. پیرسینگ (Piercing) یا همان سوراخ کردن پوست به منظور وارد کردن اشیای تزئینی و جواهرات است که شایعترین و قدیمیترین نوع آن سوراخ کردن نرمه و غضروف گوش است اما امروزه برای قسمتهای دیگر بدن ازجمله بینی، زبان، لب، ابرو، ناف، دندان و حتی چشم هم انجام میشود(ما یک به یک انواع پیرسینگ را در همین مطلب شرح خواهیم داد).

پیرسینگ ناف از همه انواع برای خانمهای حامله خطرناک است به خصوص اگر قصد داشته باشند تا با عمل سزارین فرزند خود را به دنیا آورند. به نقل از پزشکان زیبایی انجام این کار باید در مراکز تخصصی و با رعایت اصول بهداشتی انجام شود چرا که ممکن است دچار عفونت و آسیب جدی شوید. در بسیاری از موارد بعد از عمل پیرسینگ شاهد عفونت زردزخم و انتقال انواع قارچها هستیم ولی احتمال انتقال عفونتهای ویروسی مهمی مانند هپاتیت و اچآیوی که اهمیت بسیاری دارد نیز در این روش بسیار بالاست.

روش HRT هم یکی دیگر از روش های کاشت و تقویت موها است . میزان آسیب به بانک موی بیمار در روش MFIT بسیار ناچیز است و البته خط موی طبیعیتری نیز بهدست میآید که در پایان به رضایت بیمار منجر خواهد شد. چگونه با روش های طبیعی و خانگی گلوتاتیون بدن GSH را افزایش دهیم؟ چرا که بسته به نوع جراحی کاشت مو با تشخیص پزشک کاشت مو ، از این موها برای انتقال استفاده میشود.

اینجانب دکتر احمدی توسط جناب آقای دکتر محمد جباری مورد عمل جراحی واریکوسل . در پیرسینگ چشم هم شیء تزئینی از طریق جراحی زیر ملتحمه قرار میگیرد که برای درآوردن آن هم بار دیگر به عمل جراحی نیاز خواهد بود.. روزانه دو بار گوش خود را تمیز کنید. به صورت خلاصه، برای پذیرش خوب بودن یک کلینیک خیلی سختگیری کنید! پیرسینگ های صورت را نمی توان به راحتی مخفی کرد. در کلینیک صدف جهت راحتی حال مشتریان به خصوص در شرایط سخت اقتصادی امروزی، کاشت مو به صورت قسطی هم انجام میشود. این پیرسینگ در قسمت نرم میانی دو سوراخ بینیقرار میگیرد و به هیچ عنوان نباید روی غضروف میانی انجام شود ، در غیر این صورت بیمار درد بسیار زیادی را متحمل و دچار مشکلات بعدی خواهد شد.

سوراخ کردن گوش یا پیرسینگ گوش (ear piercing) یکی ترندهای مد است که هرگز تکراری نخواهد شد. پیرسینگ بینی دارای انواع مختلفی اسـت، عده اي از مدل ها توسط سوراخ هاي دائمی و توسط دکتر انجام شده و سپس جواهرات مختلف هم چون حلقه، زنجیر و سنگ ها از سوراخ ایجاد شده عبور داده خواهد شد. پیرسینگ های بینی انواع مختفی دارند که بسته به نوع پوست بینی و سلیقه انتخاب میشود. دکتر شیده یزدانیان درمورد مراقبتهای بعد از سوراخ کردن پوست توضیح میدهد:«بعد از انجام پیرسینگ معمولا حدود شش هفته طول میکشد تا محل آن ترمیم شود.

پزشک باید به بیمار توضیح دهد که امکان اصلاح موهای کاشته شده وجود دارد به این ترتیب که پس ازدرآمدن موها نارضایتی وجودداشته باشد، می توان آن را پایین ترآورد یا گردتر نموداما اگر این خط از اول طراحیخوبی نداشته باشد اصلاح آن خیلی مشکل و گاهی غیرممکن است. یکی دیگر از عوارض احتمالی پیرسینگ حساسیت یا آلرژی نسبت به آویزهای تزئینی است:« این حساسیت معمولا در مورد فلز نیکل اتفاق میافتد و احتمال آلرژی به طلا خیلی کمتر است. تا آنجایی که نتها بین خانم ها بلکه بین آقایان نیز رواج پیدا کرده است. از تماس آب آلوده به بینی تا زمان بهبودی کامل باید خودداری شود.

اما به صورت حدودی قیمت پیرسینگ در شیراز در سال ۱۴۰۰، بین ۱۰ هزار تومان تا ۷۰ هزار تومان متغیر است. از افتخارات ایشان می توان به کسب جایزه برتر جشنواره رازی در سال های ۸۳ و ۸۴ اشاره کرد. اولین شواهد مربوط به سوراخ کردن گوش به بیش از ۵۰۰۰ سال قبل مربوط به مومیایی هایی است که در رشته کوههای آلپ یافت شده است. ژاپن مکانی مناسب برای ایجاد یک تکنولوژی سلولی و عرضه آن به بازارهای جهانی است. جایاتی امجه (Jyoti Amge) بازیگری هندی است که طبق رکوردهای جهانی گینس کوچکترین زن زنده جهان است.

بسته به مهارت متخصص، جای پیرسینگ و همچنین جنس پیرسینگ انتخابی قیمت این کار نیز متفاوت است. از آنجا که چوچوله اندام کوچکی است، پیرسینگ آن نیز کمتر رایج است. البته ممکن است در تماس با ره یا، کارشناسان ما به شما گفته باشند که روشی به نام کاشت مو به روش BHT تنها یک نام جدید برای معرفی متدهای روتین پیوند مو، مانند تکنیک FUE (استخراج واحد فولیکولی) یا FIT است.

دیدگاهتان را بنویسید