کاشت و ترمیم مو

موهای بدن معمولا در حالت تلوژن یا فاز استراحت قرار دارند؛ در حالی که فولیکولهای مناسب برای کاشت مو باید در مرحله آناژن یا رشد قرار داشته باشند. در روش دوم دندان را سوراخ کرده و حلقه را به آن آویزان می کنند این روش عوارض بیشتری برای شخص خواهد داشت به دلیل اینکه باید سوراخ کوچکی روی دندان باز شود ممکن است دندان شکسته یا آسیب ببیند و بعد از آویزان کردن حلقه هم چون دندان سوراخ شده است ممکن است غذا داخل آن گیر کرده و باعث بوی بد دندان و دهان شود چون امکان شستن و خارج کردن غذا از سوراخ ایجاد شده وجود نخواهد داشت و باعث میشود دندانی که روی آن پیرسینگ انجام شده است زرد شده و نهایتا پوسیده گردد.

امیر هوشنگ احسانی متخصص پوست و مو درباره عوارض و مشکلات کاشت ناخن و پیرسینگ اظهار کرد: مشکل اساسی کاشت ناخن این است که میتواند پایه اصلی ناخن فرد را از بین ببرد، در واقع مینای آن را تحت تاثیر قرار میدهد و دیگر ترمیم نمیشود. معمولاً برای سوراخ کردن ناحیه ای خاص برای پیرسینگ از تفنگ های مخصوصی استفاده می شود که اغلب ما با آن ها آشنا هستیم، اما برای سوراخ کردن نواحی ژنیتال یا نوک پستان ها حتما باید از سوزن های مخصوصی استفاده شود که دقیق و با مهارت ناحیه مورد نظر را با آن سوراخ کنیم، در غیر این صورت پس از اتمام کار ممکن است فرد دچار عارضه های شدیدی شود که بسیاری از آن ها برگشت ناپذیر هستند.

افرادی کـه چنین اعتیادی دارند اغلب مضطرب، سراسیمه و عصبی هستند و پس از کندن موها، آنرا در دهان گذاشته و میجوند. در دهه ۱۹۷۰، سوراخکاری اندام جنسی جای خود را در جامعه تغییردهندگان بدن در شهر لس آنجلس و توسط افرادی چون جیم وارد و دوگ مالوی، باز کرد. پیرسینگ به خودی خود اگر به درستی انجام شود می تواند باعث زیبایی شود و آسیب خاصی وارد نکند، البته بحث ما در مورد پیرسینگ واژن است که در مورد بخش های دیگر باید به صورت تخصصی، پزشک متخصص آن حوزه به بررسی آن بپردازد.

با توجه به شرایط بیمار بعد از کاشت مو ، باید حدود ۶ الی ۱۵ روز استراحت کند و تا زمان بهبودی مرخصی کاری بگیرد. نگهداری از فولیکولهای برداشت شده در شرایط خاص در فاصله بین استخراج و کاشت به منظور کاهش درصد آسیب به آنها. علت به صرفه بودن قیمت این متد این است که زمان کمتری نسبت به سایر روشهای کاشت نیاز دارد، برداشت گرافت مو از ناحیه بانک مو سریع است و بدون استفاده از دستگاههای پیشرفته انجام میگیرد. به هر حال فردی که میخواهد پیرسینگ انجام دهد باید حتما تجربه این کار را داشته باشد و اصول بهداشتی را رعایت کند ازجمله اینکه برای هر فرد از وسایل یکبار مصرف استفاده کند و دستگاههای غیر یکبار مصرف را حتما ضدعفونی و استریل کند تا بیماریها از فردی به فرد دیگر منتقل نشوند.

یکی از این افسانه ها مربوط به تاریخچه ی نوعی از پیرسینگ بدن است که نام پرنس آلبرت روی آن قرار داده شده است زیرا او اولین کسی بود که برای کمتر مشخص شدن آلت تناسلی بزرگش در شلوار های تنگ آن را اختراع کرد و یا این که سرداران رومی شنل هایشان را به سوراخ های روی نوک پستانشان متصل می کردند. هستید قبل از انجام پیرسینگ حتما باید با متخصص آن حوزه مشورت کنید. اگر نیاز دارید، آیا میتوانید از روشهای کاشت موی طبیعی استفاده کنید یا باید به سراغ سایر روشها نظیر روش PRP، روش مزوتراپی یا کاشت مو HRT بروید؟

آیا قبل از کاشت مو باید موها را تراشید ؟ بعضی از مواد تشکیل دهنده ي این محصولات در نهایت باعث خشکی لب ها میشوند و شـما را وادار می کنند دائماً از نرم کننده استفاده کنید. از این پیرسینگ نگین دار در ابرو ناف و لب و چال و گونه و زبان نیز استفاده می شود. پیرسینگ بینی چسبی بدون ایجاد سوراخ : برای پیرسینگ های چسبی می توان از نگین و انواع حلقه ها استفاده کرد. نوع دیگر پیرسینگ آویزدار ساختاری مانند نمونه محصول نگین دار دارد. هر سوراخ کردنی زمانی معمول برای بهبودی دارد که بر اثر استفاده از روش های ناایمن برای سوراخ کردن می تواند طولانی تر نیز شود.

به جز دیدو، باقی همه از پیشابراه عبور میکنند و این بیشتر رایج است؛ چرا که ادرار استریل، سبب جلوگیری از عفونت و در نتیجه، بهبود سریعتر میگردد . پیرسینگ ایزابلا کار پیچیدهای است؛ چراکه به صورت عمودی از حشفه چوچوله عبور میکند. سوراخکاری شاهزاده آلبرت از کناره افقی و معکوس آن از کناره عمودی نوک الت عبور میکند. گزارشات اولیه به ندرت در مورد استفاده از پیرسینگ بدن یا معنی آن صحبت می کردند و در حالی که جواهرات از جمله اشیاء متداولی هستند که در مقبره ها یافت می شوند، از بین رفتن گوشت بدنی که این جواهرات در گذشته آن را می آراستند فهم دقیق چگونگی استفاده از آن ها را مشکل می کند.

این روش امکان کاشت مو را برای کسانی که بانک موی کافی در سر ندارند استفاده می شود که متخصصان کاشت مو از این روش به عنوان آخرین گزینه برای کاشت مو استفاده می کنند. اگر فرد بعد از انجام عمل کاشت مو ، به موفقیت کافی در این زمینه نرسد ، دچار کاهش اعتماد بنفس و سرخوردگی می شود . 2. قبل از عمل حتما استحمام کنید و موهای خود را به خوبی بشویید.

ابتدا نوک آلت تنالسی را با قرار دادن بین دو بند که از جنس بامبو باود، بیحس میکردند. در هر دو روش جای زخم تا مدتی وجود دارد اما مدت آن متفاوت است. مهم ترین مزیت کاشت مو به روش DHI این است که بیشتر از 95 درصد گرافت ها سالم باقی می مانند و از آن جایی که پیوند بلافاصله بعد از برداشت انجام می شود، مدت زمان جراحی بسیار کوتاه خواهد بود.

اگر تراکم در قسمت بانک مو مناسب باشد، با برداشتن گرافتهای مورد نیاز میتوان به راحتی عمل کاشت مو را انجام داد و زمان کمتری توسط پزشک برای برداشت مو صرف میشود. تفاوت اصلی Sapphire FUE با دیگر روشهای کاشت تنها در مرحله برداشت نیست و در مرحله قرار دادن گرافتها در ناحیه گیرنده نیز متفاوت است. پیرسینگ غلفه تنها زمانی قابل اجرا است که مرد ختنه نشده باشد. پیرسینگ چین فرج (Fourchette piercing) نیز گونهای از پیرسینگ زنانه است که کمتر رایج است. امروزه قالب هایی به شکل ناخن و از جنس طلا در چین ساخته و عرضه می شود.

امروزه این کار به گونهای خردهفرهنگ زیرمجموعه فرهنگ تغییر بدن تبدیل شدهاست. آراستن بدن به تازگی به موضوعی جدی برای باستان شناسان برای تحقیق علمی تبدیل شده است. این گونه که از شواهد مشخص میشود پیرسینگ (شامل سوراخ کاری گوش) در زمان قدیم(باستان) در سراسر اقوام دورتادور دنیا انجام میشدهاست. برای مثال زنهای هندی سوراخ کاری بینی را بصورت یک عمل عادی قرنهاست که انجام میدهند. سعی خواهیم کرد بهترین و جدیدترین مقالات کاشت مو و پیوند مو را از وب سایت های معتبر خارجی و ایرانی جمع آوری کنیم و به صورت کامل در اختیار شما کاربران عزیز لیزر لند قرار دهیم .

بهترین و به صرفه ترین و در عین حال آسان ترین روش دسترسی و خرید به پیرسینگ روش خرید از فروشگاه های اینترنتی بوده که در کم ترین وقت بهترین خرید را می توان کرد. ایشان سابقه عضویت در انجمن های مختلف ترمیم مو در جهان را دارند. عمل پیرسینگ قدمتی چندهزارساله دارد که علی رغم اینکه، بسیاری اعتقاد دارند این عمل از آمریکا امده است، اصالتی رومی دارد. با این حال، خود عمل تحت بیهوشی موضعی انجام میشود و خوشبختانه شما در ان زمان دردی احساس نمیکنید.

کاشت مو را از چند سالگی میتوان انجام داد؟ بعد بامبوها را به همراه سوزنکها بیرون میآوردند و به زخمها اجازه میداند تا مداوا شوند. بسیاری از مراکز و یا افرادی که پیرسینگ واژن انجام می دهند، صرفاً دوره ای کوتاه و تخصصی در این زمینه دیده اند و بعد اقدام به انجام این کار کرده اند. بعد از این جریان، حلقه یا سوزنکهای مسی که مربعهای چوبی بدانها وصل بود و بهطور ماندگاری سختکار بودند، را داخل سوراخها میگذاشتند. این گونه پیرسینگ ها تحریک جنسی بیشتری را برای مرد به ارمغان میآورند و لذت جنسی را برای شریک وی نیز بیشتر میکنند.

پیرسینگ روی حشفه یا نوک آلت بیشترین و مستندترین گونه پیرسینگ انجام گرفته در تاریخ است . این گونه مشابه پیرسینگ نفرتیتی، که در واقع تلفیقی است از سوراخکاری افقی غلفه و کریستینا. سوراخکاری لروم در نقطه اتصال آلت با کیسه بیضه صورت میگیرد. نردبان جیکوب نیز از پوست نوک آلت تا کیسه بیضه میتواند کار گذاشته شود. نوک آلت تناسلی، پوست نوک آلت ، کیسه بیضه و میاندوراه از جمله جاهایی هستند که میتوان پیرسینگ را روی آنها انجام داد. سپس با قرار دادن سوزنکهای کِپفِرمِن، که پیشتر از جنس بامبو ساخته میشده، حشفه را سوراخ میکردند. پیرسینگ، عملی ست که طی آن بخشی از بدن، به کمک سوزنی مخصوص، سوراخ شده و به تکه ای جواهر مزین شده است.

دیدگاهتان را بنویسید