کدام جراح کاشت را انتخاب کنم؟

در این روش برداشت فولیکول های مو توسط دستگاه انجام می شود که نسبت به حالتی دستی بسیار سریعتر خواهد بود. البته انتخاب کلینیک مو با تجربه و همچنین نوع روش کاشت مو تاثیر زیادی بر نتیجه نهایی و پر پشتی موها خواهد گذاشت.بطور مثال در تکنیک SUT تراکم های بسیار بالا در صورت مناسب بودن بانک مو قابل دستیابی است و از این نظر رضایت تمامی مراجعه کنندگان پیشین کاملا جلب شده است.

این را هم باید بدانید که برخی از عوارض این عمل زیبایی کوتاهمدت و خفیف، و برخی بلندمدت و مزمن هستند و البته رعایت نکات و دستورالعملهای پزشکی قبل و بعد از عمل میتواند در کاهش عوارض ناشی از آن تأثیر زیادی داشته باشد. تا سه روز بعد از جراحی از شستن موها باید خودداری شود، چرا که گرافت ها بسیار حساس هستند و احتمال جدا شدن آن ها زیاد خواهد بود. در روش SUT احتمال آسیب دیدن های مو بسیار کاهش می یابد؛ چرا که در این روش گرافت های مو پس از جدا شدن از پوست سر توسط ساکشن به داخل محفظه ای که برای نگهداری گرافت ها تعبیه شده انتقال داده می شوند.

علاوه بر کاهش میزان تخریبی و عوارض جانبی این عمل که رقبت متقاضیان را برای انجام آن افزایش داده است، میتوان این شیوه درمان را با توجه به طبیعی بودن موها، سبب بازگشت اعتماد به نفس از دست رفته فرد بیمار دانست. این روغن با جلوگیری از ایجاد استرس در فولیکول موها، از ریزش موی ناشی از تولید هورمون کورتیزول دربدن جلوگیری میکند. 14) سرگیجه: این عارضه ناشی از تراشیدن پوست سر و کاشت مو نیست بلکه به خاطر داروهای بیحسی است که برای کاشت مو اجتنابناپذیر است. • استریل کردن سنجاق، سوزن ته گرد، یا سوزن خیاطی کار سختی است.

زمان خونریزی خیلی زیاد نیست و با گاز استریل این مشکل حل میشود. در شهرهای پرجمعیت که افراد زیادی خواهان کاشت مو هستند، به دیلل نبود نظارت کافی روی مراکز کاشت مو، هستند افرادی که این عمل زیبایی حساس و مهم را در کلینیک های غیرمتخصص و غیر درمانی مثلا در محیط خانه، محیط های استریل نشده انجام میدهند. زیرا در افراد کوچکتر از 25 سال زمان زیادی از ریزش موهای آنها نگذشته است و به احتمال زیاد ریزش مو ادامه خواهد داشت. در روش FUT نواری از پشت سر فرد برداشته و پس از تقسیم شدن به واحدهای کوچکتر ( گرافت ) در منطقه گیرنده کاشته می شود.

در این روش تارهای مو از ناحیه اهدا کننده یعنی پشت گوش برداشت می شود و در نواحی مورد نظر از ابرو کاشته می شود. پیوند مو بهترین راه حل برای درمان ریزش مو می باشد که این کلینیک تخصصی، مفتخر است این شیوه ی کاشت را در ایران به بالاترین کیفیت ممکن انجام دهد .این روش کاشت مو هیچ گونه آسیبی به فولیکول موها در هنگام برداشت وارد نمیکند زیرا از بهترین متخصص و مجرب ترین تیم درمان برای این عمل استفاده میکنند و با ظرافت هرچه تمام تر فولیکول هارا برداشت،وبا دقت و ظرافت فراوان آن را در محل طاسی می کارند.

در صورتی که در ایران این عمل در حدود 500 دلار برای شما تمام میشود. این مشکل در صورتی که ادامهدار نباشد با دارو قابل رفع است در غیر این صورت حتماً باید مورد بررسی پزشک قرار گیرد. در صورتی که در روزهای ابتدایی درمان، فولیکوها شروع به ریزش کنند، باید به سرعت با پزشک تماس برقرار کنید. مهمترین عامل تعیین کننده هزینه در این درمان، وسعت طاسی سر شما و روش انتخابی شما برای درمان است. از جملهی مهمترین این نقاط، باید به نواحی اطراف قفسه سینه، کمر، رانها، کتف، ساق پا و غیره اشاره کرد. 5. قبل از کاشت مو به چه مواردی باید توجه کرد؟

12) رشد موهای نازک و ریزش مو: در مواردی ممکن است موهایی که بعد از پیوند فولیکول رشد میکنند نازک باشند. برای آشنایی با تمام توصیهها و اصول مراقبت پس از پیوند مو، میتوانید به مقاله ما درباره مراقبت بعد از کاشت مو مراجعه کنید. خوب است بدانید که هزینه کاشت مو در کشورهای اروپایی و آمریکایی حدود 15000 تا 20000 دلار تمام میشود. در مجموع عمل کاشت مو را با تمام دردسرهایش میتوان یک درمان موفق و قابل اطمینان توصیف کرد.

نتایج حاصل از این روش، طبیعیتر به نظر میرسد و البته زخمهای قابل توجه تری نیز بر جای خواهد گذاشت. 1) نتایج بلندمدت: در حالی که سایر روشهای درمانی مانند ماینوکسیدیل و فیناستراید نیاز به تکرار مداوم دارد. زمان کمتر برای کاشت و طبیعیترین نتایج ممکن، با کمک متد میکروگرفت شکل میگیرند. بهترین سن برای کاشت موی آقایان بالای 30 سال میباشد و برای کاشت موی زنان سن مطرح نیست.

وقتی به تیم این کلینیک نگاه می کنید متخصصان باتجربه ای را مشاهده می کنید که در کارشان بهترین هستند و در یک کلینیک مجهز کار را پیش می برند. گر عمل کاشت مو را برای بخشهای پایین سر خود انجام دادهاید یا روی پوست سر شما زخمهایی وجود دارند، باید دو شب اول پس از پیوند مو به یک طرف بخوابید تا مانع رشد موها نشوید زیرا وقتی موهای کاشته شده با بالشت شما تماس پیدا میکنند به راحتی میریزند. معمولا در جلسه اول پزشک وضعیت سلامت شخص، الگو و دلیل ریزش مو، کیفیت بانک مو و انتظارات متقاضی را بررسی خواهد کرد.

2) ظاهر طبیعی: با توجه به بانک موی هر فرد عمل کاشت مو میتواند نتیجه نسبتا طبیعی و یا کاملا غیر طبیعی داشته باشد. همچنین از حلقه، آویز یا هر چیز دیگری که قبلاً استفاده شده است، استفاده نکنید. هر عمل مربوط به زیبایی و درمانی دارای مزایا و معایب منحصربهفرد است. باید بدانید، پوست سر شما دارای شبکه بزرگی از رگهای خونی است که به سیستم ایمنی اجازه میدهد تا عوامل بیماریزا را به سرعت هدف قرار دهد، اما همیشه موفق نیست.

بنابراین اگر کلینیک کاشت مو دارای مجوز باشد، شماره تلفن آن در 118 ثبت شده و قابل دریافت است. هزینه دقیق این عمل زیبایی با توجه به موارد ذکر شده قابل ارائه نمیباشد؛ اما قیمت تقریبی کاشت با توجه به روش کاشت بین 4 تا 9 میلیون تومان متغیر است. بعضی از کلینیک های زیبایی صرفا برای ایجاد درآمد و بدون توجه به نیاز مراجعه کننده برای وی کاشت مو را تجویز میکنند؛ اما توصیه آنیل به افراد زیر 25 سال این است که حتما روش های دیگر برای رویش مجدد موها را امتحان کرده چرا که در بسیاری از موارد نیازی به روش کاشت مو نبوده و روش های کمریسک تر و کمهزینه تری مانند پی آر پی یا مزوتراپی مو میتوانند باعث رویش مجدد موها شوند.

بسیاری از افراد فکر میکنند که کاشت مو ممکن است خطرات زیادی برای پوستشان داشته باشد. وزانه شاهد تبلیغات زیادی در تلویزیون و بیلبوردها هستیم که داروهایی را برای درمان طاسی ارائه می دهند. 5) رشد موها زیر پوست: این عارضه که زیبایی سر را مخدوش میکند، به دلیل رشد فولیکول پیوندی زیر پوست اتفاق میافتند. اگر بخواهید قیمت کاشت مو در البزر و اصفهان را با شهر تهران مقایسه کنید، شاید به هزینه بسیار کمتر این روش زیبایی پی خواهید برد. این مرکز تخصصی با پرسنل با تجربه در زمینه خدمات زیبایی و درمان مشکلات پوست و کاشت مو فعالیت می کند.

1) بیحسی پوست سر: در روشهای معمول کاشت مو مثل FUE و SUT به دلیل تراشیدن پوست سر برای برداشتن فولیکول پیوندی، بخشی از عصبها قطع میشوند. در روشهای کاشت مو بدون جراحی چنین عارضهای را تجربه نخواهید کرد. کلینیک ایران FIT بابت انجام کاشت مو بدون ترشیدن سر، هیچ هزینهی اضافی از شما دریافت نخواهد کرد. همچنین کاشت مو بدون درد تقریبا وجود ندارد. کاشت مو به صورت یک عمل سرپایی و بدون بیهوشی همراه با بی حسی موضعی بوده و شخص متقاضی کاشت مو در حین عمل هیچگونه دردی حاصل از موهای که روی سرش کاشته می شود را حس نمی کند.

در طول این مدت اثر داروهای بی حسی از خواهد رفت و ممکن است سوزش یا تورم خیلی خفیف را تجربه نمایید. ۳- از ورزش کردن در ایام استراحت بعد از کاشت اجتناب نمایید ، بدلیل اینکه با بالا رفتن فشار خون ممکن است خونریزی در ناحیه سر شدید شود. راهکار این مسئله داروهای بیحسی حین عمل و مسکن بعد از عمل است. 13) هیپوپیگمنتاسیون: هیپوپیگمنتاسیون همان کمرنگ شدن پوست سر است که از ماندگارترین عوارض کاشت مو محسوب میشود.

در کاشت DHI برداشت گرافتها با روش FUE انجام می شود و فولیکولها بعد از ورود به لوله مخصوص قلم چوی وارد حفرههای ایجاد شده در پوست سر میشوند. لنفوسیت پوست شایعترین حساسیتهای بعد از پیرسینگ است. کشیده شدن فلز در اثر تروما، افتادن، تصادف یا ورزشهای پربرخورد میتواند منجر به پارگی ناحیه پیرسینگ شود. بهتر است قبل از عمل یک نفر همراه با خود داشته باشید،درست است که این عمل نیازی به بیهوشی ندارد و به صورت سرپایی انجام میشود اما حضور یک نفر همراه میتواند مفید واقع شود. بهتر است که پیش از انتخاب روش عمل کاشت، آزمایشهای لازم از جمله آزمایش خون و بررسی اختلالات هورمونی در بیمار انجام شود تا بهترین نتیجه و کمترین میزان عوارض بهدست بیاید.

دیدگاهتان را بنویسید