جریان الکتریکی که از طریق دستگاه ems

جریان الکتریکی که از طریق دستگاه ems و جلیقه های مخصوص بر عضلات وارد می شود نه تنها فشار را روی مفاصل کم می کن

توسط مدیر سایت در 25 تیر 1402

جریان الکتریکی که از طریق دستگاه ems و جلیقه های مخصوص بر عضلات وارد می شود نه تنها فشار را روی مفاصل کم می کند بلکه موجب تسریع روند عضله سازی می شود.

جهت خرید دستگاه ems تماس بگیرید.

دستگاه ems مخفف تحریک الکتریکی عضلات است. پس اگر به دنبال کاهش وزن، شکل گیری عضلات و بهبود فرم و استایل بدنی هستید، ورزش دستگاه ems برای شما بسیار مناسب است. پس نمی توان وزن کم شده با رژیم و فعالیت بدنی را صرفاً به ای ام اس نسبت داد. همچنین در 20 دقیقه تمرین ایکس بادی، 1800 کالری هم طی 48 ساعت پس از هر جلسه و به دلیل ریکاوری عضلات مصرف خواهید کرد و در واقع با هر جلسه تمرین حدود 2500 کالری مصرف خواهید کرد. در واقع ، قاتلان ملکه جدید هستند و همه ما فقط باید به آن عادت کنیم. البته باید بدانید که سوختن کالری نه تنها در طی جلسه ۲۰ دقیقه ای بلکه در زمان ریکاوری و بازیابی عضلات (۴۸ ساعت بعد) نیز ادامه می یابد. علاوه بر این، تمرینات ایکس بادی باعث میشوند که متابولیسم بدن افزایش یابد . این جریانها توسط یک دستگاه الکتریکی به نام دستگاه ems تولید میشوند و معمولا از طریق پدهایی که بر روی پوست شما قرار میگیرند سبب انقباض عضلات شما میشوند.

حتما با پزشک معالج خود م کنید و هم چنین در استودیو هایی ثبت نام کنید که مربی متخصص و آگاه در کادر خود دارند. چه افرادی می توانند با دستگاه ems ورزش کنند؟ اگرچه برای شروع ورزش با دستگاه ems هیچ پیش نیازی لازم ندارید ولی بهتر است در صورت ابتلا به بیماری های خاص مانند دیابت، تیروئید، سرطان، صرع و. در زمان ورزش با دستگاه ems، سوخت و ساز بدن نیز افزایش می یابد به همین دلیل فرد حتی پس از جلسات ابتدایی نیز متوجه می شود که چربی های قسمت های مختلف بدن مانند ران ها، شکم و پهلو ها از بین می روند. از دیگر کاربرد های این متد کاهش درد و کمک به ترمیم و درمان آسیب های وارد شده به قسمت های مختلف بدن مانند گردن، کمر و. مزایا بسیار دستگاه ems بر تناسب اندام و تندرستی سبب شده که نه تنها در سالن های ورزشی بلکه در ورزش های رقابتی و درمان های پزشکی نیز از این متد استقبال شود. FDA (سازمان غذا و دارو امریکا) در گزارشی آمار افرادی که بوسیله شوک های الکتریکی دچار سوختگی، التهابات پوستی و حساسیت، با استفاده از دستگاه هایی همچون Peace maker (باطری قلبی)، و Defibrillator (دستگاه شوک پزشکی) ها شده اند را منتشر کرد.

مکانیسم اثر روش مذکور بدین صورت است که با روشن شدن دستگاه ، فرکانس و جریان برق خفیفی به بدن ارسال میشوند . هنگامی که مغز به ماهیچهها دستور انقباض را میدهد بسیاری از فیبرهای عضلانی آماده به کار میشوند اما تعدادی نیز در حالت آماده باش قرار میگیرند تا اگر فیبرهای در حال کار خسته شدند آنها جایگزین شوند.اما دستگاه ems از طرف دیگر باعث میشوند که کل فیبرهای ماهیچه ای در یک عضله در آن واحد فعال شوند و به همین دلیل است که در تحقیقات نشان داده شده است که این دستگاهها میتوانند ۳۰% باعث فعال سازی بیشتر فیبرها نسبت به انقباض عضلات در حالت تمرینی شوند. ۱- آیا دستگاههای EMS باعث عضلهسازی میشوند؟ 2. نوع دیگر تمرین با دستگاه ems“هوازی” می باشد که باعث افزایش چربی سوزی، گردش خون و هضم می گردد. 1. ماساژ پالس با فرکانس پایین ، که باعث گردش خون می شود و از درد و درد در کمر و بازوی شما جلوگیری می کند.

ما به شما این روش ۱۰۰٪ نوین را توصیه می کنیم تا ببینید که چرا تناسب اندام دستگاه ems کارآمد تر و سریعتر از باشگاه ورزشی است. در این بین خوشبختانه این ورزش در کشور ما نیز به عنوان یک ورزش نوپا شناخته شده و امروزه در تهران و شهرستان ها بیش از ۷۰ مرکز، خدمات خود را در اختیار علاقمندان قرار میدهند. در ابتدا فرد جلیقه ای میپوشد که رابط بین فرد و دستگاه میباشد. بهبود نحوه ایستادن فرد دردستگاه ems چگونه اتفاق می افتد؟ در نحوه ایستادن افراد، قدرت عضلانی نقش بسیاری دارد. در ایکس بادی هم چنین بر خلاف سایر روش های سنتی، عضلات کمر، شکم و کف لگن به راحتی در معرض جریان الکتریکی قرار می گیرند و فرد می تواند به نتایجی همچون افزایش قدرت بدنی، فرم دلخواه بدن و رشد عضلات باشد. با توجه به اینکه در ایکس بادی امکان تحریک و تقویت عضلات تثبیت کننده و پوسچر فراهم است فرد شاهد تاثیر بر این قسمت نیز هست. است. این درد ها اغلب حاصل عدم تحرک و ورزش نکردن است. پیشگیری از ابتلا به پوکی استخوان از دیگر مزایا ورزش با این روش است. اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که با مشکلات مرتبط با سیستم اسکلتی دست و پنجه نرم می کنید تمارین ایکس بادی به کاهش این درد کمک بسیاری می کند.منبع
مقالات مشابه
نظرات کاربرن